Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós a kislányom, miért nem...

Mouseheart kérdése:

5 hós a kislányom, miért nem hajlandó csak fekve cumisüvegből enni? A mam 2-es cumival szenvedünk, a 3-as még sok neki. a variábilis cumit sem fogadja el. Mért?

Figyelt kérdés
számít a cumi formája? volt valakinek ilyen problémája?a hozzátáplálással is szenvedünk.a reszelt almát kanállal nem eszi meg,de az én almámat szívesen rágcsálja. mért van ez? még nem elég érett a h.tápláláshoz?
2012. okt. 4. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál számított a cumi formája is.Az hogy fekve eszik cumisüvegből az gondolom azért van,mert ezt hívják szoptatós póznak,mert ez kényelmes neki,ezt szokta meg.Ne aggódj még ismerkedik az ízekkel,és természetes,hogy az érdekli őt amit te eszel.Ezért,hogy már érdeklődik az általad fogyasztott étel iránt jelenheti,hogy már tudna enni.Igazából elég 6 hónapos elkezdeni a hozzá táplást.Addig szoktathatod az ízekhez,kóstoltathatod.Persze fontos,hogy oda figyelj mit adsz neki,mert ő még sok mindent nem ehet meg.
2012. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és inkább legyen lassú folyású a cumi mint,hogy megfulladjon szegény.Sok sikert.Remélem tudtam segíteni.
2012. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik gyerekem is csak fekve volt hajlandó cumisüvegből inni. Ezzel mindenkit ki tudtam akasztani, hogy "jaj, megfullad az a gyerek". Jelentem, nem fulladt meg, már 2 éves. Ugyanez a babám először nem volt hajlandó kanállal enni, azonnal kilökte a nyelvével az almapapit. Úgyhogy pár napig almalével próbálkoztam, aztán újra a pürével. Neki 1 hónap volt, mire rájött hogyan kell kanalazni (a tesója szinte azonnal tudta), szóval türelem, szerintem később még nehezebb lesz rászoktatni.
2012. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy bekérdezek, de hogy lehet nem fekve etetni egy babát cumisüvegből. Nekem pont az a bajom, hogy állandóan fel akar ülni kaja közben, de akkor nem tudom eléggé megdönteni ahhoz a cumit, hogy jöjjön belőle. Ti hogyan csináljátok?
2012. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommenteket!
2012. okt. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!