Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a természete, a viselke...

Milyen a természete, a viselkedése, a magatartása Botond nevű gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfontolt (csak akkor csinál valamit, ha már biztos benne), makacs (de nem hisztis), nagyon kitartó, ötletes, kreatív, figyelmes, szeret mások kegyeibe férkőzni (akkor is, ha elsőre elutasításba ütközik) és nagy az igazságérzete. 2 éves.
2012. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én két 4 éves Botit ismerek, mindkettő egy igazi rosszcsont. Édesek, de egy emberesek a közösségben. De a név nem mérvadó a viselkedés szempontjából :)
2012. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem befolyásol semmi ilyent egy név.
2012. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még csak 9 hónapos az én Botondom, de eddig nagyon jó kisfiú :-)

A terhességem alatt is jól viselkedett :D

Nagyon barátkozós, mosolyog mindenkire, nevet nagyokat, nagyon figyelmes, egyedül elalszik az ágyába, megeszik mindent. De kicsit hisztis.

Tudom ezek még nem mérvadóak. De összeségében jó természetű baba.

2012. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Én úgy vettem észre, hogy a név kötelez. Ismertem hasonló viselkedésű azonos nevű embereket.

Persze vannak kivételek.

Vagy csak én találkoztam ilyen hasonló emberekkel.

2012. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 éves. Türelmes, makacs, elszánt, igazi csibész
2012. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Barátkozós. Könnyen hozzászokik az új dolgokhoz, illetve elfogadja azokat.
2012. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!