Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás-hogyan véditek a...

Babaúszás-hogyan véditek a baba fülét és a szemét?

Figyelt kérdés
A szemét nem is tudom, lehet-e, de a fülére esetleg vmi csepp? Vagy más?

2012. okt. 4. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene védeni? Én viszem a lányomat babaúszásra és nincs gond sem a szemével, sem a fülével. Ha lesz, akkor orvoshoz viszem. A szemét, ha még pici akkor nyitva hagyja, ha nagyobb akkor becsukja, a fülével akkor van gond, ha meríted és nem jön ki belőle a víz, ha bele megy az nem gond, a gond, ha benne is marad és gyulladást okoz. Akkor doki.

Jó úszást!

2012. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi sem védjük semmivel!

Anagyobbom 2,5 éves 4 hóskorától "úszik",a kixcsi 5 hós és Ő 1 hónapja...


A angynaksemminemvolt se a szemével se a fülével az elmúlt2évben!


Én úszas után szoktam fülpiszkálóvalfelitatni a vizeta fülükből, bár amióta ketten vannak öltözünkannyi ideig,hogymegis száradna:)

2012. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azt megtudhatom, hová jártok?

2012. okt. 4. 17:23
 4/4 nihilistahedonista ***** válasza:

Fontos lehet védeni a baba fülét. Az én kislányommal épp ma kellett menni a Heim Pál-ba a fülével. Ezért:

[link]


A válasz a kérdésedre pedig benne van a cikkben, de: paraffin olaj a fülecskébe.


Én ezek után tuti fogom csepegtetni szegénykémnek.

2012. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!