Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek lustább volt...

Anyukák, akiknek lustább volt a babája (nem mocorgott annyit) a pocakban, a kinti életben is lustibb, nyugodtabb? És persze fordítva is szól a kérdés: akinek örökmozgó pocaklakója volt, az a baba kint is sokat mocorog, éberebb?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2012. okt. 4. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugodt, alig mozgó pocaklakómból idekint egy kész bébiördög lett. 4 hónapos, de folyamatosan mozog, szórakoztatni kell és ha 5 percnél többet alszik, az csodaszámba megy.

Hétfőn volt 4 hónapos.

2012. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugodt volt a pocakban,álom volt kihordani nem bulizott odabent!most lessz novemberben 3 éves,duracelgyereknek hívom,egyszerűen mindíg megy szalad,pakol mindent csinál délben már rég nem alszik és még este 10-kor képes kérdezgetni :))
2012. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2012. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pocakomban örökmozgó volt, nem egyszer kicsordult a könnyem a rugdosástól, idekinn álomleány a kismanó :)
2012. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem odabent mindig este lendült be, de nagyon fájdalmasan rugdosott. idekint ugyanezt csinálja... erős, eleven, izgága:) 7hetes
2012. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pocakban meg nem állt, állandóan rugdosott, mozgott. Idekinnt egy nyugodt, áldott jó gyerek. 4,5 hónapos.
2012. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat.

Ezek szerint nem tudni előre mennyire lesz nyugodt vagy nem.

Én jelenleg 25 hetes vagyok, de eddig álommanó, éjszaka is hagy pihenni, bejelentkezik 4-5 óránként, és ennyi.

Várnám a további válaszokat! Köszi Nektek.

2012. okt. 4. 12:34
 8/10 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Kisfiam a pocakban örökmozgó volt, volt hogy egész éjszaka alig aludtam,mert nem hagyott :) (főleg szeles,frontos időben,de ha jó idő volt,akkor is nyomta a bulit,néha már úgy kellett megsimogatnom a pocim,hogy nyugi,kicsit lassabban mert anya már nem bírja)

Most kint is ilyen,meg nem áll, egész nap izgága,mozog keze-lába,nem lehet leállítani, kis huligán :)

6 hónapos most. :)

2012. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 22 hónapos fiammal, amíg pocakban volt, többször voltunk kórházban, mert annyira nem mozgott, biztos kialudta magát az elkövetkezendő 3 évre :) mert még most sem alussza át az éjszakát, fut, rohan, pakol, igazi kis ördögfióka lett belőle :) imádom
2012. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szóval a feltevésem nem minidg bizonyul igaznak. Azt hittem egy örökké talpon levő gyerek mellé kapok egy nyugisat :)

50-50 százalék. Majd meglátjuk.

Köszönöm a válaszokat Nektek, Boldog Babavárást!!!!

2012. okt. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!