Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig adtatok a babátoknak...

Ti meddig adtatok a babátoknak 3-as tápszert és vettetek e junior tejitalt neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan 1 éves, de nem szeretnék rögtön tejre váltani. A minap kaptunk junior tejitalból termékmintát. Ekkor gondolkoztam el, hogy meddig adhatom neki a 3-as tápszert mert nekem az sokkal olcsóbban kijön mint a tejital?
2012. okt. 4. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 2évesek leszünk 3hét mulva és tápszert eszünk
2012. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 12hónapos koráig adtam a 3as tápszert. Tejitalt nem itta meg, ezért jött rögtön a forralt, majd lehűtött bolti zacskós, 2,8as tej. Azt nagyon itta. Kb 1hónapig forraltam neki, utána már csak simán kapta, a zacskóból. Soha semmi baja nem volt tőle.
2012. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem tejitalt adok a lányomnak,hanem van rendes tápszer egy éves kortól(Milupa 12+),a legolcsóbb a Rossmannban,általában minden hónapban akcióznak,múltkor 1,2kg-ost 2799Ft-ért vettem.14hónapos a lányom egyébként.

De a 3-as tápszert is adhatod nyugodtan.

2012. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske.
2012. okt. 4. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tejpárti vagyok, soha nem adtam tejitalt. (1 évesen átszoktak a tejre...)
2012. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggelire tejet iszik, este pedig 3mas tápszert vagy tejitalt. Mikor melyik akciós :D De tervezem már, hogy este is tejet adok, csak félek, hogy megéhezik éjjel. 15 hónapos.
2012. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én fiam most 14 hónapos, 12 hós korában átváltottunk 3-as tápszerről junior italra de akkor elkezdett korábban kelni meg éjjel is felszólt néha, persze lehet h nem ezért, de mi visszavéltottunk a 3-as tápra. Még kb fél évig ezt is tervezem adni. Reggel iszik belőle 230at meg este, este kap mellé kis vacsit is.
2012. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!