Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyire szőrös a babátok?

Nektek mennyire szőrös a babátok?

Figyelt kérdés
Az én lányom 11 hónapos és a hátán is sötétedett a szőr és az arcán a füle mellett két oldalt is sötétebb a szőr.Valami baja lehet?

2012. okt. 4. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam ugyan három éves lesz, de neki a hátán elég sötét a szőr, elég jól látszik. Én megkérdeztem a dokitól, azt mondta, hogy nincs semmi gond, elég sok gyereknek ilyen. Neki egyébként kiskorától kezdve elég sötét volt a szőre. Amíg még csecsemő volt, a füle mellett olyan kis "Ferenc József" szakáll volt. Az eltűnt szerencsére. Sajnos én is egy szőrös majom vagyok, lehet, hogy tőlem örökölte ezt.
2012. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
kislányom 8 hónapos, mindig is szőrös volt a füle, háta, válla. A derekán szinte feketés a szőr, pedig amúgy meg szöszi :)
2012. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az enyém 4 hetes fiú és az arca szőrös picit meg a válla és a feneke :))) sötét a szőr
2012. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a baba szőr kihullik,de neki ez most kezd ilyen lenni.Az orvos azt mondta normális,és van olyan baba aki sokkal szőrösebb.De azon gondolkozom,hogy meg kéne mutatni egy másik orvosnak,mert én is hormonzavaros vagyok és lehet,hogy örökölte.
2012. okt. 4. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én 8hónapos lányomnak csak a füle de az sem vészes szőke hálisten nem szőrős szerencsére nem az anyjára meg az apjára ütött:-D
2012. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiamnak a füle volt szőrös. Most 1,5 éves, és már régóta nem láttam a szőröket :)
2012. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én lányom is szőrős volt kicsi korába ugyan igy és most 10 éves a hátán és a lábán is elég szőrős én akkor a sok vitaminra gondoltam hogy attól, de lehet genetika.
2012. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha örökölhette akkor mutasd meg mindenképpen egy szakembernek. Lehet, hogy bele fér még a normális kategóriába, lehet indokoltnak talál egy kivizsgálást. Viszont tény, hogy nem minden baba ,,szőrös". Az én kislányom ugyan szöszi, de egy látható szőrszál sincs se a hátán se a fülén ... Szemöldöke az van (szőke az is, de látszik) haja már bőven 2 csurkás verzió... Nem minden babánál van és neki nem is volt soha. Pedig nekem hosszabb a karomon is a szőr (persze gyantázom már 10 éve és lassan kikopik) még a fülem mellett is sokkal tovább leér a ,,hajam" amit szintén legyantáztam és már csak félévente 1x néha leszedem vele és kész...még a ,,babahajaim" is szinte a szemöldökömmel egybe akart nőni amit szintén gyantával mára már teljesen kikoptattam...

Ha elviszed a lányodat egy szakemberhez ő a te betegségedre hivatkozva kérhet vizsgálatot. Viszont várd meg amíg az 1 évet betölti, mert a legtöbb vizsgálatot csak 1 éves kor után végeznek el.

2012. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Mindeképp megnézetem másik orvossal is.
2012. okt. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!