Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik olcsóbb pelenka vált be?

Melyik olcsóbb pelenka vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


MI a véleményetek a girrafe, helen harper, rossmanos, lidl vagy más olcsóbb pelenkáról?

A drágábbakat már próbáltuk pampersből kifolyott a kaki, pisi, a liberó, huggies, dm-es szupik voltak, de gondoltam valami olcsóbb is jó lenne, ha mást nem nappalra, na de melyik legyen a következő? 4 hós kisfiú anyukája :)


2012. okt. 4. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ezek közül csak a babydream- rossmann- pelust próbáltuk az klasz.

nagyon jó bevált volt még a spar sajátmárkása és a müller beauty baby pelusa is .


ha teheted azokat is próbáld ki. a többi általad ismertet én nem ismerem .

2012. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

illetve melyik amelyik hátul is gumírozott? mert a pampers nem volt az azt hiszem és az nem is volt jó, talán amiatt nem vált be.

a spáros, rossmanoss gumis hátul is? a dm-es igen, talán akkor a rossmannons is, árban van valami különbség? a dm-est a kuponnal szoktam 25%-ossal, úgy mondjuk nem rossz az árta

2012. okt. 4. 13:27
 3/19 anonim ***** válasza:
A dm-es jó, de nem tudom, van-e nálatok aldi, azoknak is olcsó (dm kuponos árban van) a pelusuk és egész jó.
2012. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
gumis a hátulja? mármint az aldisnak?
2012. okt. 4. 13:40
 5/19 anonim ***** válasza:
mi is már csak aldisat használunk,mert nagyon bevált!
2012. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

én mindet próbáltam amit írtál

a giraffe és a helen harperes hulladék a lidl-s egy fokkal jobb

a rossman saját márkás nagyon szupi, egész éjjelt kibír

fura de a pamperses nekünk se vált be

a liberó és a huggies azok a legjobbak, csak drágák

ami olcsó és jó a dada pelusok abból az 5 öst használom

és itt Szolnokon már 36 forintért hozzá lehet jutni

a háppys volt még nagyon szupi és nem is drága talán a corába vettük de már nem emlékszem


szóval olcsó és jó a DADA

2012. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ja,és a hátulja nem gumis,csak két oldalt. de tényleg érdemes kipróbálni!
2012. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én meg a huggie-re fáztam rá többször is!!

mert ahol a pisi összegyült a pelenkába,ott meg is keményedett a pelus,és sokáig nem tudtam miért üvölt a gyerekem ha fenekére ültetem,aztán amikor kipelenkáztam akkor már láttam hogy mi a gond.

2012. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

sera79

akkor hasonló a véleményünk :)

most vettem valami diszkontos pelenkát, bár ez csak 10db-os 390Ftért, ezt próbáljuk ki, lehet ez a Dada pelenka? nincs ráírva ilyesmi mondjuk bár semmi sincs rá írva, csak mintás, a kis papíron ami a csomagolásban van azon sincs név.

2012. okt. 4. 14:19
 10/19 anonim ***** válasza:

szia!


Én akció leső spórolós anyuka vagyok:)éjszakára mi libero -t használunk nekünk az jött be!nappalra kísérleteztem minden féle pelussal az említett pelusokat is egytől-egyig végig:vélemény az aldis pelus jó,a penny-s is jó volt,de olcsó kategóriába én az auchanban kapható happy bellát ajánlom!szerintem árban verhetetlen és a minősége is jó!

2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!