Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet az oltásos lázasodás...

Lehet az oltásos lázasodás elé menni?

Figyelt kérdés

Épp most veszekedett velem a gyerekorvos, mert felhívtam, hogy nem tudok kúpot adni 2 hónapos babámnak, pedig a védőnő azzal engedett el az oltásról, hogy rögtön adjak, meg se várjam, hogy lesz e láza.

Adni akartam, ahogy a védőnő mondta, de négyet is kinyomott a drágám.

Felhívtam egy gyerekdokit, akihez mindig fordulhatok, ha baj van, és megkérdezte miért akarok neki adni, mennyi a láza? Mondom, hogy nincs láza, a védőnő javasolta, hogy menjünk a láz elébe, ne várjuk, meg, hogy jöjjön.

Hát ne tudjátok meg, mit kaptam...illetve hallgattam miatta.

Nektek is tanácsolta már védőnő, hogy adjatok kúpot a láz előtt?


2012. okt. 4. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a doki is és a védőnő is azt mondta, akkor adunk valamit, ha láza van a gyereknek. Jó esély van rá, hogy amúgy sem lázasodna be az oltástól, szóval felesleges előre adni.
2012. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NÁlunk sem adnak kúpot előre, de máshol már hallottam.

Egyébként vannak homeopátiás készítmények, amiket X órával az oltás előtt kel beadni a babának (golyócskák), és akkor kisebb esélyes viseli meg az oltás.

Van olyan gyerek, akinek meg se kottyan, és van (pl. a fiam), aki a 18 hónapos kivételével az összes oltástól két napig lázas és levert volt.

2012. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk "kellett" adni,de csak egy felet.
2012. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!