Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos babávat...

3 és fél hónapos babávat bevinnétek gyerekmedencébe?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk wellneszezni Bikalra, hétköznap, nem hiszem, hogy csúcsidő lesz. Gyerekbarát hely, gyerekmedencével. Van egy nagyobb gyerekem is, vele 6 hónaposan voltunk wellneszezni először, akkor ő már fürdött. Most nem tudom, hogy a kicsi kicsi e még hozzá. Elvileg ekkora babák már babaúszásra is járnak, nem?
2012. okt. 4. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem, semmiképpen sem. Ekkora gyereket nyilvános fürdöbe vinni nem okos dolog, mert könnyen kaphat KOMOLY fertözést. Az, hogy a nagyobbik nem kapott régebben, csak szerencse volt.


A babaúszás meg más, mint egy wellneszfürdö - ott fokozottan figyelnek a higiéniára, ezen kivül nem mehet a vizbe bárki be.

2012. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
3 év alatt én egyáltalán nem vinném.
2012. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem vinném abba a fürdőbe ahol az öregek áznak, félreértettétek. Csak a gyerekmedencébe, ahova csak gyerekek mehetnek, a felnőttek nem ülhetnek bele. A babaúszás ettől miért tisztább szerintetek? Oda is mennek mások ha vége van a foglalkozásnak, nem cserélik le naponta a vizet.
2012. okt. 4. 14:39
 4/16 Golan Trevize ***** válasza:
100%
termélvízbe ne vigyed, egyébként semmivel sincs nagyobb fertőzés kockázat, mint babaúszáson.
2012. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
én nem vinném termálvízbe min.1, inkább 2 évig.
2012. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
"Nem vinném abba a fürdőbe ahol az öregek áznak, félreértettétek. Csak a gyerekmedencébe, ahova csak gyerekek mehetnek, a felnőttek nem ülhetnek bele." Azt megnézném, hogy a 3 és fél hónapos babád és kortársai csücsülnek a medencében! :) Ha nem mehet be felnőtt, akkor mégis, hogy akarod mevinni a medencébe?! :)
2012. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó szövegértési problémid vannak. Nem ülhetnek bele a gyerekmedencébe a szülők (külföldön ez amúgy már bevett dolog és itthon is kezd elterjedni szerencsére). Be lehet menni térdig és úgy tudod tartani a babát úszógumiban. Egy 4 hónapos gyerek nem lubickol órákat max 4-5 percet.

De feltettem egy kérdést, ha nem tudsz arra válaszolni, hanem okoskodsz, akkor kérlek keress erre más helyet. köszi!

2012. okt. 4. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Lábgombáról hallottál már?
2012. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj, de eléggé úgy tűnik, hogy már eldöntötted, hogy beviszed. akkor miért kérdezed?

vagy ha a véleményünkre vagy kiváncsi, akkor miért pontozod le azt, aki nem vinné be.


(5 hós fiamról kiderült, hogy vesebetegsége van. annak örülök, hogy eddig is próbáltam kizárni minden fertőzésveszélyt. így nem járt úszni, nem fürdetem együtt a nagyobb gyerekkel és nem is pancsolhatott nyáron a Balatonban sem. persze, nem minden gyereknek van ilyen fejlődési rendellenessége, de talán jobb óvatosnak lenni, mint kitenni fertőzésveszélynek.)

2012. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem, még egyáltalán nem dönöttem el, csak nem szeretem az elvetemült válaszolókat, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem rögtön sz@r anyának tartják azt aki máshogy gondolkodik mint ők. Felesleges a kákán is csomót keresni, tapasztalatokra vagyok kiváncsi, hogy ki mikor vitte GYEREKMEDENCÉBE (nem termál brüggölőbe) a babáját.

Elfogadom azt is aki tart tőle és ellenzi, de azért nem kell a másikat lehurrogni. Sajnálom a babádat, ha ez lenne a helyzet én sem vinném sehova.

A lepontozást meg nem én csináltam, soha nem szoktam pontozgatni, a válaszok érdekelnek, a 100%-at úgy ahogy van baromságnak tartom.

Amúgy már hasznos választ is kaptam.

2012. okt. 4. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!