Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is van hogy eltörik a...

Nálatok is van hogy eltörik a mécses?

Figyelt kérdés
A babám lassan 2 hónapos,nagyon sírós baba, de 2 napja extra sírós lett. Eddig nem hagytam sírni, DE el is volt kézben.. most már ott sem jó, így ma letettem a kiságyba, becsuktam az ajtót és kimentem a konyhába elmosogatni... összesen 13 percet sírt, de nem bírtam már idegekkel. Kicsit most rossznak érzem magam, mert amugy imádom és bár mindenki (anyósom, apósom, anyukám...) azt mondja, h felfogom szoktatni, vagy már megtettem. De teljesen más "elvet" vallok, mert ugy vagyok vele, h pár hónap és majd lesz jobb dolga is mint h velem foglalkozzon és ha már nem engedi h babusgassam, akkor megbánnám, h előtte nem tettem meg. Na meg a szívem is megszakadna ha mindig sírni hagyjnám. Ti mit csináltok, ha már betelt a pohár és az idegeitek penge élen táncolnak?
2012. okt. 4. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én betettem a kiságyba ,mellé feküdtem fogtam a kezét és KO ,elaludtam. Muszáj volt mert összeestem volna,így ott voltam mellette annyira nem viselhette meg ,nem magára hagytam,de kikapcsoltam az agyam és beájultam.Mindent észleltem hogy messziről hallottam hogy sír,és észleltem a dolgokat de mégis pihentem.Rosszul éreztem magam e miatt,de ésszel végig gondolva ez volt az egyetlen megoldás.Csak úgy sírni nem hagyom soha. Ha úgy is sír hogy ott vagyok vele ... párszor fordult elő.
2012. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!