Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babának érdemes-e...

7 hós babának érdemes-e vennem még egy Stokke babakocsit?

Figyelt kérdés
Van egy quinny zappom meg egy testvérkocsim is, de olyan régóta vágyom egy stokkera, csak nem tudom, hogy érdemes-e még rá beruházni.
2012. okt. 4. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szülj még egy babát és vedd meg:))

Csak vicceltem...de szerintem sem érdemes már akkora beruházásra költeni,viszont ha anyagilag ez nem megterhelő...akkor vegyél.

Legfeljebb,hátha lesz majd egy kistesó :)

2012. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, de...Add el az egyik babakocsit és vedd meg amit akarsz, ha hó végén még a kenyeret is megtudjátok venni és a számlát is befizetni, akkor miért ne.
2012. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Micsoda problémák... Szerintem vedd meg és nagyon menő anyuka leszel vele!
2012. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát még egy 5 hónapot biztos fogjtáok használni, szóval szerintem érdemes.
2012. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


A téma számomra nem egy probléma, csak egy kérdés volt.


Nem vagyok egy "menőző anyuka", bár sztem teljesen felesleges így felcímkézni magunkat, anyukákat. (mert van a menőző, a normális és akkor ezek szerint a nem menőző típus???)


Szóval, ha hiszi vki, ha nem, tényleg sajnálom, hogy nem ezt a könnyű, magas építésű babakocsit vettem meg már az első gyerekemnek sem.(rengeteg praktikus kiegészítővel, pici összecsukhatóságával)

Akár használtan. Mert tényleg borsos az ára.

Mert nekem tetszenek a tulajdonságai.


Teszek rá magasról, hogy ki mit gondol rólam meg a babakocsimról, nem hiszem, hogy ez alapján kéne vkit megítélni.


(és ha másnap meg előveszem a garázsból a 8000 Ft-os esernyőkocsimat, akkor meg én vagyok a ciki, olcsó anyuka????)


A kérdést pedig azért írtam ki, nem holmi hangulatszításból, hanem esetleges Stokke- használó Anyukák tudnak nekem tanácsot adni. Érdes-e vagy sem.

2012. okt. 4. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vág földhöz anyagilag, akkor érdemes.


A stokkéban az a jó, hogy ha nem is lesz következő, utána jó áron tovább tudod adni, nem olyan, hogy akkora dömping van belőle a vaterán meg az apródon, hogy egy évig hirdeted, mire fillérekért sikerül elkótyavetyélni.

2012. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Igaziból , mi a lányommal 5 hós koráig használtuk , az ülőrésze kialakitása miatt , elég kényelmetlen nagyobb babának , és én mindig féltem , hogy kiesik belőle , még akkor is ha be van csatolva , nem tudom valamiért , bár én olyat soha többé , mi nem szerettük a Stokket , drága , és hozzá valói is , hisz egyszer elromlott a kereke 1 hónap után új onann vettünk , és így kapásből 120 ezer forint! 3 gyereke anyukaként ez modnom neked h ne vegyél

2012. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
120e a kerék??? 90-ért vehetsz komplett vázat a bababoonál!!!:D A zapphoz képest hatalmas az ülés, ha abban nem néz ki ,,hülyén" a gyerek akkor ebben még kevésbé. Én elfogyasztottam már rengeteg babakocsit és csak azt tudom mondani, hogy bánom azt a sok pénzt amit a többin buktam, mert ezzel kellett volna kezdenem! Eszméletlen könnyű tolni, nagyon biztonságos! Nálam ha csak lazán sétálgatunk és velem szemben ül a lányom akkor be sem kötöm (nem szereti a bekötést) és hiába előrehajol, meg ficánkol a karfa miatt nagyon biztonságos és elképzelhetetlen, hogy kiessen belőle, de azért út mellett nem tolnám így, ha valami baleset lenne.... Aki élőben látott babakocsit az meglepődik mekkora nagy ,,batár" ez a babakocsi! Hatalmas az ülése. Én nem hittem el! De aztán rájöttem, hogy azért tűnik néhány lépés távolságról kisebbnek,mert a magassága miatt arányaiban keskenyebbnek tűnik. De valójában HATALMAS! Érdemes kipróbálni, mert nagyon jó! Tetszettek mindig, de 1 évesemnek csak most vettem meg, mert nem mertem rá többet áldozni. Aztán miután már kipróbáltunk mindenfélét és egyik sem jött be... Vettem most egy használtat és VÉGRE! Semmi hiszti, semmi fészkelődés, semmi nyüszítés... csak vígan kalimpál a lábaival. Nem kell igazán felfelé néznie, hogy lásson... huncutkodik és komolyan szuper. Nem is tudtam addig, hogy ha szemből van 3 fokozatban lehet ledönteni, ha pedig fordítva van az ülés akkor 2 fokozatban! Azt hittem, csak akkor dönthető ha velem szemben van! Plusz apuka a gyerekkel együtt meg tudja cserélni az ülést a vázon, mert olyan könnyű a váz. Na és a lépcsőzést is leteszteltem már első nap:D TÉNYLEG SIMÁN LEHET VELE LÉPCSŐZNI ANÉLKÜL, HOGY KIRÁZNÁD A GYEREKBŐL A ,,SZÉNSAVAT":DDDDD
2012. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!