Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám ma összesen 30...

7 hetes babám ma összesen 30 percet aludt. Ez miatt sírhat egész nap? Nyűgös lehet?

Figyelt kérdés
tnap tettem fel kérdést erről, mert tnap egész nap aludt, az előtte pedig egész nap fennt volt. De jol gondolom h ez így nem jó? mit tehetnék, h minden nap bírjon aludni? sztem ma egész nap ezért sír, mert nem vettem észre h mondjuk a hasa fájna. már próbálkoztam mindenféle pózban elaltatni, de nem megy. telihold van? tanácstalan vagyok.
2012. okt. 4. 18:04
 1/6 A kérdező kommentje:
és fél 9kor keltünk :(
2012. okt. 4. 18:04
 2/6 nytimi ***** válasza:

lehet, hogy annyira fáradt, hogy nem tud elaludni, nálunk is elő fordult!

Nem lehet hogy fáj valamije ?

2012. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
énis ilyen vagyok, ha nagyon fáradnak érzem magam, nem tudok elaludni, ugyh lehet h nála is ez van. nem vettem észre h fájna vmije :( még mindig ébren van, most fürcsizett, fél 8kor eszik és remélem bír aludni utána...
2012. okt. 4. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is előforult már, mire délután rájöttem, hogy nem tudott kakilni megkakiltattam hőmérővel utána teljesen megnyugodott. Ha melege van akkor sem alszik el.

10 hetes kisfiú anyukája

2012. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 7 hetes babám van (a legkisebb)és az enyém se aludt ma. Összesen háromszor fél óra volt a mai alvása! Sírhat,igen ez miatt,mert nagyon fáradt! Az enyém is sírt,főleg este felé. 6-kor már meg is fürdettem, megszoptattam és 7-kor már aludt is! Kitartás,lesz még sok ilyen! Üdv,3fiús anyuka.
2012. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a bíztatást :D:)

9 óra van, másfél órája csak szenved, újra és újra felébred, de most 10 perce még nem kelt fel, remélem bealudt a drágám... Holnap meg majd egész nap aludni fog. :( Kakilt ma, szerintem nem ez lehet a gond, de a hasa sem fáj úgy vettem észre. Valami nem stimmelt, már lázat is mértem, de teljesen jó neki. 8kor szokott fürödni, de kénytelen voltam hamarabb kádba tenni, hátha elaludna. A vízben 1 szót sem szólt. Hasmasszázskrémeztem is 5 percig, biztos ami biztos.

2012. okt. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!