Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség kellene?

Segítség kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok(:

Nincs még itt az ideje,mert még csak 2hós terhes vagyok,de már szeretnék a párommal vásárolgatni a picinek:)

Leírnátok nekem a szükséges dolgokat? mindent lehetőleg,semmit se felejtsetek ki.nagyjából tudom,de azért mégis jobb ha leírjátok hogy mégis miből mi,melyik márkát ajánlanátok ( pl cumisüveg,babakocsi stb).

Szóval mindent. nem kapunk segítséget,szóval mi veszünk meg mindent,és újonnan akarunk mindent:) az első kicsi és nem akarunk használtat.Ja és elne felejtsem:) Hogy mennyiből jönnek ki ezek a dolgok kb összesen:D Köszönöm szépen

Sziasztok:)


2012. okt. 4. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először várjatok meg, hogy fiú-e vagy lány, hogy könnyebb legyen vásárolni neki:)
2012. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én várnék a 3. hónapig, tapasztalat, nem saját, másoké.

Nem lesz olcsó, ha mindenből újat akartok... amúgy a legjobb tanács, üsd be google keresőbe, hogy kengyele újszülöttnek, és mazsolázz.

Szép estét!

2012. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát még nem most akarunk vásárolni :D csak megtudakolni h mégis mi kell,és mennyi pénz lenne:) de azért köszi
2012. okt. 4. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon korai vásárolni.


Jó babakocsit nem lehet egyértelműen ajánlani, ami az egyiknek jó volt, a másiknak nem. Attól is függ, hogy békávézol-e majd a kicsivel, mert nekem szempont volt ezért, hogy könnyű legyen, ha csak autóba kell ki-bepakolni akkor is másfélét kell venned.

Mennyiből jönnek ki? a határ a csillagos ég.


Tudom, hogy lelkes vagy, de tényleg néhány cuccból teljesen fölösleges a vadonatúj macimintás...

Azt se tudjuk megmondani, hogy az 56-os méretű rugiból vegyél 10 darabot, mert ha a férjed 195 centi, te 180, és szülsz egy 58 centis óriásbébit, akkor rá se tudod adni...

2012. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:

Én is úgy voltam vele, hogy mindenből újat szerettem volna.Aztán ahogy telt az idő azt mondtam, a babakocsi a kiságy, a matrac legyen új.A férjem csináltatott egy szekrényt és egy pelenkázót asztalossal, tehát az is új (ezeket később is fogja tudni használni :).Aztán megvettük a kezdő ruhacsomit újan Tescoban meg pár apróságot (cumi víz hőmérő, fürdőkád)Plussz orrszívó porszívót vettünk még gyógyszertárban és ennyi volt amit újan vettünk.Csak ezek 150eFt-ba kerültek.És sem a babakocsi sem semmi nem volt húzós árú. De ne vásárolj még.Én nem vagyok babonás de ez még tényleg korai.

Nagy vonalakban ami kell:Babakocsi, bébihordó ha van autótok.Rövid hosszú ujjú bady-k rugdalózók (56-62)én hálózsákot is vennék vékonyabbat.Sapka, vastagabb kinti én rugdalózónak hívom.Kiságy, matrac, ha parás vagy akkor bébiőr, légzésfigyelő, ágynemű garnitúra.Fürdető kád, textil pelenka,fürdőlepedő (kifogó), kiskabát, zokni, kombidressz.Aztán esetleg csecsemőmérleg (kölcsönözni is lehet, de szerintem egészséges nem koraszülött babánál csak az anyuka stresszelésére szolgál).Aztán lázmérő vízhőmérő orrszíváshoz szerintem a leghatékonyabb az orrszívó porszívó,körömvágó olló, hajkefe,szennyes tartó a baba ruháinak,kuka a pelenkának.Babaolaj,fürdető,eldobható vagy mosható pelenka,popsikenőcs.Esetleg pólya.Hirtelen ennyi jutott eszembe.De lehetne még kiegészíteni a listát.Ha mindenből újat akartok és minőségit is hidd el 500eFt nem takarja be.És akkor keveset mondtam.Csak a babakocsik ára 36000-200000Ft-ig is vannak.Jó babavárást bocs a hosszú megfogalmazásért, remélem kicsit segítettem.

2012. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!