Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék örökbe fogadni egy...

Szeretnék örökbe fogadni egy afrikai kisbabát akit a szülei sajnos nem tudnának felnevelni. Nagyon bonyolult folyamat lenne?

Figyelt kérdés
Szüleim úgy gondolják ez hülyeség de kiskorom óta nagyon foglalkoztat szegény gyerekeknek az élete. Főleg az afrikaiaké. Már kb.7 éve hogy elhatároztam hogy egyet örökbefogadnék. Tehát nagyon bonyolult folyamat lenne ez? Nem most szeretném még hisz nagyon fiatal vagyok . De nincs egy olyan nap hogy ez ne fusson át az agyamon. Légyszi egykis infót. És kérlek ne jöjjetek azzal, hogy mindenki bámulná és hogy milyen sorsa lenne . Olyan környezetben élnénk ahol nem ő lenne az egyetlen, ahol hozzászoktak már az emberek a négerekhez. És még ami fontos hogy nem vagyok Magyarországi! Szóval úgy álljatok hozzá. Csak egykis infót légyszi . Köszönöm előre is.
2012. okt. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Eszak-Afrika, Egyiptom.

Nekem van egyiptomi csatornam es ott lattam reklamot hogy orokbe lehet fogadni gyereket mert tele van az arvahaz ( komolyan nem vicc )! Lakas (lakcimkartya), munkaltatoi ig., es hazassagi anyk. kell hozza, azt nem tudom hogy kulfoldinek is adnak e orokbe?!

2012. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
cigányt itthon is kapsz, tele vannak vele az árvaházak, az nem jó?
2012. okt. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is utánanéztem már, de mindenhol azt írják, hogy külföldről örökbe fogadni nagyon nehéz és hosszadalmas.

Hacsak nem kimész, "megveszed", majd a határon valahogy megoldod, mindezt úgy, hogy híres milliomos vagy, akkor elég reménytelen vállalkozás.

De ez MO-ra vonatkozik, itt bonyolítják túl az örökbefogadást, neked kéne keresgélned infókat az országról, ahol élsz.

2012. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kedves 2. Annyira h...e vagy. Ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor ne gyere fel ide.

Bocsi, kedves kérdező. Válaszolni nem tudok. De keress rá neten ilyesmi kérdésekre. Hátha választ kapsz.

2012. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!