Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérvári kismamák...

Székesfehérvári kismamák szeretnék segítséget kérni, hátha ti t u d j á t o k?

Figyelt kérdés
Egy kimondott babaturit keresek. Kb 6 hónapja meg is találtam, de tegnap már nem, eltévedek a panelrengetegbe és nem tudom melyik ház aljában volt. A piactér mögött valahol a Sütő utca környékén találtam rá régebben. Esetleg valaki tud mondani egy pontos címet?
2012. okt. 5. 08:40
 1/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
baturit konkretan nem tudok, de az osz utcai non stop mogott van egy bababizomanyi, ott van ruha is, ne riasszon el a bolt kulleme, a holgy nagyon kedves es rendben tartja az arukat. ha esetleg meg lesz suto utcai turi, legyszi oszd meg:-)
2012. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem véletlenül a a Márti pelenkaboltba voltál? Ott van használt ruha is... A piacnál van, és a közelbe van egy kebabos is.
2012. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a pelusboltra gondoltam, de tegnap azt megtaláltam. A bababizományikat nem szeretem, ott még az eladó is elég szépen ráteszi a maga részét. Jó persze neki is meg kell élnie valamiből. Szerintem amit én kerestem az megszűnt, mert tegnap volt időm és az egész környéket bejártam, de sehol nincs. Ez egy kimondott baba és gyerekturi volt. Pedig fél évvel ezelőtt megtaláltam, csak akkor nem mentem be. Minden esetre köszönöm a válaszokat, ha mégis felbukkanna a bolt, természetesen megosztom. Addig meg kinézek a helyi börzére, az is elég jó szokott lenni.
2012. okt. 6. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha még aktuális:

A Budai úton van kettő kimondott babaturi, az egyik a Bambino Bála a másik nevét sajna nem jegyeztem meg, de szinte egymás mellett vannak az Intersparral szemben...

2012. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Megnézem:-)
2012. nov. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!