Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú/típusú mei...

Milyen márkájú/típusú mei tai-t vegyek?

Figyelt kérdés

Háton szeretném hordozni 5 hónapos babámat, és nem igazodom el a mei tai témában. És eléggé lefáraszt a sokféle honlap, amit átnéztem. Tapasztalatok érdekelnek, hogy kinek mi vált be.

/Van egy kendőm is, amit használok, de a hátamra nincs türelmem felkötni. A babakocsi meg sz@rt sem ér, mert ordít benne a gyerek./ Tehát más nem érdekel.

A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek.



2012. okt. 5. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gremese mei tait csináltattam 6 ezer körül volt. Teljesen jó, minőségi megbízható, rengeteg ismerősömnek van onnan.

Vannak más cégek is (tündérputtyony meg ilyenek) de nem látok különbséget se viselésben se minőségben, "csak" annyi a különbség hogy azok drágábbak.

Én ezt tudom mondani, ez a tapasztalatom (nem csak nekem hanem vagy 3 ismerőst tudok kapásból akiknek onnan van a meitaiuk)

2012. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy mei tait olyat válassz, aminek a terpesz mérete viszonylag kicsi, nehogy túl széles legyen az 5 hónaposodnak:). Azt javaslom, hogy olyat válassz, amiben nincs semmiféle megerősítés a "body" részben, hogy minél jobba körülölelje a babádat.

Merre laksz? Próbáltad már hátra kendőzni a babádat? Van, aki meg tudja mutatni, tantítani? Ha egyszer megtanulod, akkor ugyanannyi idő kendővel hátra kötni mint mt.- jal:)! És akkor nem kéne mégegy hordozóra beruházni, valamint egészen biztos lehetnél benne, hogy nem túl nagy a baba terpesze és ezzel összefüggésben a gerince sem kap plusz terhelést:).

2012. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

borsohej.5mp.eu/web.php?a=borsohej


Mi itt csináltattuk!

Kislányunk mindjárt 4 hónapos, kezdetektől használjuk, ebben mindig megnyugszik!

2012. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csinálok mei tai-okat. Ha gondolod írj privit.

2012. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

www.gremese.hu

14990.-

2012. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az első vagyok jézusom,.....ez 2 év alatt lett ennyire drága??? mert én 2 éve csináltattam kb....és tuti hogy töredéke se volt...akkor bocsi. Semmivel sem tud többet mint egy varrónő által megvarrott 6 ezres (lásd teszvesz vagy vatera). Nem adnék érte 15 ezret az biztos.
2012. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


6os vagyok pl. ezt.

2012. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Először is, kösz a válaszokat.

Nem sorrendben reagálok, csak emlékezet szerint.

Próbáltam már hátra kötni, de elég esetlenül sikerült. A városban ahol élek 100% h. nincsen hordozós klubb. Az itteni emberek eléggé középkori gondolkodásúak. Úgy néznek rám, amikor látnak babával, mintha valami űrlény lennék. Pedig szívesen részt vennék ilyen foglalkozáson, tanfolyamon.

A másik, a mei tai alá könnyebben fel lehet öltözni, -ahogy néztem- mint a kendő alá. Meg szerintem egyszerűbb felkötni.

A gremese árban szerintem nem olyan vészes. Meg ez a másik se, amit belinkeltetek. És utolsó dolog, szeretnék egy másik hordozó eszközt is a kendő mellé, és a mei tai erre megfelelő.

A lényeg, hogy nagyon hasznosakat írtatok, köszi.

2012. okt. 5. 20:01
 9/10 xStefix ***** válasza:
100%

Nekem Liliputi van, nagyon szeretjük. (Most is épp rajtam van.:) Igaz, én 5 éve vettem, akkor még 8 körül volt - mostanság 13-ért adják. Nem tudom, adnak-e hozzá alvócsuklyát, de ha igen, az is hasznos lehet!

Bamberoo-t láttam még közelről, de az az enyémnél vastagabb, durvább volt, és kicsit íveltebb volt a teteje, jobban oldalt volt a két vállpánt. Mindkettőhöz van szatyor is. Egyébként ugyanaz a jelleg.

2012. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
gremese lett :)
2012. okt. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!