Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is mosolyog...

A ti babátok is mosolyog amikor felkel és meglát benneteket, vagy csak az enyém ilyen mosolygós? Ez vajon reflexes, mert én is mosolygok rá, vagy más felismer és tudja hogy én vagyok az Anyu?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 13:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos.
2012. okt. 5. 13:11
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Iiiigen, később ha hozzáteszi, hogy Annnya, na akkor még jobban "elolvadsz" majd :).
2012. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

18 hónapos,és még mindig mosolyog ha felkel,és meglát.Örülj neki,hogy ilyen kedves,vidám kis emberke,valószínű ilyen is marad!

:)

2012. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Örülök is persze, de olyan hihetetlen hisz ő még olyan picike. Nagyon várom már hogy tudja mondani :)
2012. okt. 5. 13:20
 5/19 Kiki01 ***** válasza:
100%
Ha épp nem éhes akkor igen. Ha viszont éhes akkor ki sem nyitja a szemét, egyből ordít:)
2012. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én babám is 4 és fél hós, és ő is egyből mosolyog, amikor felkel és meglát! Olvadok..

Tudja már szerintem, hogy te vagy az Anyukája!

2012. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
az en fiam is a napokban lesz 5 honapos es imadom amikor ebredes utan "mondja a magaet" amig oda nem megyek azran szerelmetes mosolyokkal bombaz:-) biztos hogy tudja en valami "mas" vagyok mert ilyen eteri vigyort csak en kapok:-)
2012. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

Nem akarok senkit elkeseríteni, de el fogok: tanultuk pszichológiából, hogy a kisbabáknál ez egy reflex. (bár abban nem vagyok biztos, hogy mennyi idős korig az, de alapvetően az, egy reflex) Ha emberi arcot lát egy kisbaba, rámosolyog. Ha egy maszkot tartasz elé, arra is mosoly. Esetleg próbáld ki, de lehet, én nem tenném, mert összedőlhet benned egy világ, ha a tündéri, mosolygós kisbaba a maszkra is nevet, nem csak az anyukájára.

Én, mikor ezt tanultuk pszichóból, teljesen "belerokkantam". Olyan illúzióromboló a dolog. Így ha nekem lesz pici babám, semmiképp sem fogok ezzel kísérletezni. Inkább csak örülök majd neki, hogy ilyen aranyos kis teremtményem van, aki aztán később már tényleg az anyut fogja szeretni, és nem csak egy arcot. De ahhoz idő kell, hogy ennyire kinyíljon az értelme.

De ezek a tények, bocsi :(

2012. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van kedves előző,de a mosoly akkor is NEKI szól,mert rá emelte a kis kedves arcát,amiről virít az az édes mosolyka!
2012. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az enyém is 4 hónapos múlt, és mindenkire mosolyog, nem csak rá, szóval tényleg az arcokra.


De! Nekem a nagyobb gyerekeim is ilyenek voltak picinek, és ők a mai napig mosolygósak. (5 és 3 évesek)


A doktornénink a minap épp megjegyezte, hogy mindhárom mindig mosolyog (mondjuk szeretnek a doktornéninél lenni :o), és hogy ez biztos genetika. (Na ilyet egy orvos szájából :D )


Azt hiszem számít az is, hogy jó nyugis a család, meg hát mi is mindig mosolygunk rájuk, és ez jó.


És én is olvadok! ;D

2012. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!