Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyermeked mivel...

Másfél éves gyermeked mivel játszik szívesen? Mi köti le?

Figyelt kérdés
Enyém most nagyon anyás korszakát éli, és azon gondolkodom, mi foglalná le jobban, hogy legalább a wc-re egyedül mehessek? És amúgy is elkelne pár új játék neki, kinek mi jött be?
2012. okt. 5. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kartondoboz (amelyböl kocsit és házat csinaltam abba bujik és játszik el több ideig
2012. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó hogy feltetted a kérdést. Engem is nagyon érdekel. Az én kisfiam is ilyen, én se tudok sehová menni nélküle. Nálunk a könyvek bejönnek pár percig, de más nem köti le. Én nagyon félek, mert bölcsis lesz két évesen de most annyira anyás... Amúgy mi most vettünk neki nagy méretű legot, de akkor játszik vele ha ott vagyok.
2012. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kisautó - minden mennyiségben.

Van hozzá garázs, duploból építve, döccenő, alagút. Ezzel képes órákig játszani, tologatni, tankolni, karambolozni.Van rendőrség, tűzoltóság, katonaság, "mentőség". Más nem nagyon érdekli:(

2012. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van.Kisautók minden mennyiségben,repülők,helikopter,és a nagyobb legóval is többször játszik egy nap,szeret építeni.Plusz a szerszámok gyerekváltozatban...fúúúú,meg lehet vesztegetni vele.De a wc-re akkor is utánam jön,és ott kell ülni mellette,ha játszik.Ha más dolgom van,megfogja a kezem,és odavontat,mint egy igásló.Ha nem megyek,akkor meg odalökdös... :D
2012. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A könyveket most inkább csak pakolja, eddig nézegette bőszen, kezdi a formabedobós játokat, gondolkodom valami legón, és épp most láttam az aldiban ezt a karton házikót, de nem tudom, meddig bírná a használatot: [link]

Írjatok még, mivel játszik a gyerkőc! Köszi

2012. okt. 5. 13:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Mintha rólunk írnál, 4. válaszoló. Amúgy kislányom van, ezt eddig nem írtam, de most nagy autó mánia van, lehet, hogy nézek valami egyszerűbb pályát neki.
2012. okt. 5. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Vettem neki a vaterán alagutat,abban imád végigmászni. Nekem kívülről kell mellette versenyezni. Persze én dőlök ki hamarabb, s kegyelemért könyörgök.

Van autószimulátor,kormánykerékkel, hangeffektekkel - az is leköti sokáig.

2012. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Alagút, tényleg! Kisebb korában már volt eszemben, hogy majd veszek neki ilyet, de most nem is gondoltam rá. Köszi
2012. okt. 5. 14:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kéz! Jöhetnek még ötletek, legfeljebb lassabb adagolásban kapja.
2012. okt. 5. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Amik nálunk kedvencek: keménylapos könyvek, babakocsi (egyfolytában tologatja), a babát néha megeteti, ennyi. :) mostanában a formabedobóval is jól elvan, meg a karikatorony is bejön, alagút szintén,építőkocka és kisautó is jöhet, és az ugráló zebra meg a hintaló, utóbbi kettő a legnagyobb kedvence! (kislány)
2012. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!