Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Premium Care újszülött...

Pampers Premium Care újszülött? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt használtam, nekem tökéletesen megfelelt. Most is azt használjuk csak már a 2-est. 8 hetes a kislányom.

2012. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Melyiket érdemes megvenni? Újszülött 2-5 kg vagy mini 3-6 kg? Meddig elég egy 72-78 db-os csomag?


(Első baba, kislány, bármikor megszülethet.)

2012. okt. 7. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is tuti jó. Bár nekem kisfiam van. Mi az újszülöttet vettük, mert ha még nagy baba is, akkor sem lesz öt kiló (remélhetőleg :)). Szóval elfogy még időben ez is(főleg, hogy még picikén elég sokat termelnek. :))
2012. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg nyugodtan az újszülöttet! Kb 10 nap - két hétig elég, utána meglátod... Mi is ezt használjuk első perctől, ás bár közben kipróbáltam mást is, ez volt a legjobb!

Szuper puha és tényleg szárazon tart!

2012. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt vettem 2 csomaggal, mert a húgom esküszik rá, hogy mennyire jó: szárazon tartja a popsit amennyire lehet, így nem csípi ki a picurt. Nekik egy csomag 8-10 napig volt elég, azt mondta, kétszer vettek 1-est, utána a kettest. De lehet, én tovább fogom tudni az egyest használni, mert kislány lesz.
2012. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Az én kislányom 3100 gr-al született és 3 csomag 1-es pelenkát használtunk el. Igaz nem is nő olyan rohamosan, mint ahogy itt többen írják. 8 hetesen 4500 gr.


Én kb. 8-9 pelenkát használok naponta, de itt sokan írják, hogy 5 db elég. Nem tudom, lehet hogy én csinálom rosszul, de én minden étkezés előtt átpelenkázom, ez 7 db. Egyszer kakil egy nap (tápszeres) két étkezés között félúton, akkor is kicserélem, ez már a 8. Ezen kívül naponta általában 1-et még valamikor elhasználok (bénázás, baleset stb. miatt). Ez így naponta 9.

Én a helyedben csak 1 csomaggal vennék. Próbáld ki, hogy a Te babádnak jó-e a márka és a méret. Lehet, hogy egy csomag után már a 2-es kell. Bárhol lehet venni, ha elfogy.

2012. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be a minősége.
2012. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én imádtam, kedvező az ára, és jó minőség, kb 4 csomaggal fogyott
2012. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött be. Mindig olyan volt, mintha nedves lenne kívülről. Mi a sima Pamperst használtuk az elejétől kezdve kb. 6 hónapos koráig. Utána Liberora váltottunk, és az sokkal jobb volt. Most 14 hónapos a kislányom, és éjszakára Pampers kislányoknak való bugyipelenkát használunk, és most ez a legjobb nekünk.
2012. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre h a 3as méretig jó a minősége, aztán a 4-estől nem vélt be nekünk. Ekkor kezdett fogzani, szerintem azt a pisit már nem bírta, állandóan érezni lehetett a szagot. Újszülött nem volt nekünk, de aki használta azt mondta h jó, bent tartott neki mindent.
2012. okt. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!