Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám most 3 -hós ma vettem...

A babám most 3 -hós ma vettem észre, hogy a kis tokája alatt ki van dörzsölödve neki, mert rálóg nagyon a nyakára . Nagyon piros neki valakinek volt már ilyen? Védőnőt hívtam azt mondta kenjem sudocremmel.

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is 3 hós a kisfiam.nekem is elég tokás,de szerencsére nekünk nincs vele gond.viszont nekem hátul a térd hajlata repedt szét olyan kemény a duci husija.hála az égnek vérezni nem vérzett neki csak a felső bőr réteg repedt me.én neogranormonnal kenem neki.

2012. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szegény babókák husi musik kicsit és máris van gond :(
2012. okt. 7. 19:53
 3/19 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

a neogranormon hámosító úgyhogy ilyenekre jó.

de hallottam már hogy a sudocrem is jo lehet ilyenekre.

ha valamelyik van otthon akkor először próbáld azzal.


egy jó tanács:mivel nekem már 2. gyerkőc 1-2 dolog mindig jó ha van itthon.lázcsillapítón kívül,pl.neogranormon,fenistil kenőcs,tengeri vizes orrspray,c vitamin (persze már nem szopizó és tápszerező babáknak).

2012. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Frezyderm folyékony hintőpor! Nekünk bevált több féle bőrproblémára, nagyon tudom ajánlani!!
2012. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi pontosan így jártunk pár napja. Kétszer bekentem sudocremmel és elmúlt. Arra vigyáztam, hogy nagyon vékonyan kenjem, szinte csak annyit, amit rögtön beszív és csak az érintett területen. Meg megpróbáltam egy picit tartani a tokáját, hogy szabadon legyen a terület. Vicces volt, mert amúgy szeret felfelé nézelődni, de most leszorította a nyakát.
2012. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lázcsillapítóm ,sudocremem van itthon , meg physiomer sóoldatos spraym is.kezdő anyuka vagyok így a tapasztaltabbaktól tanulok :)

Vékonyan kell? Nekem azt mondta a védőnő vastagon kenjem .Hűha remélem nem lesz baja. Mert mostmár elaludt és nem akarom piszkálni .

2012. okt. 7. 20:49
 7/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm szépen a tanácsokat .
2012. okt. 7. 20:57
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én babóm is nagyon husi a mai napig.amikor picike volt fürdés után mindig behintőporoztam a hajlatokat.1x volt piros a kis combján a hurka akkor bekentem popsikenőccsel és másnapra elmúlt.
2012. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Erre inkább hintőpor kéne, nem krém. Az okozza a kipirosodást, hogy az összefekvő bőrfelületekből az izzadság nem tud elpárologni, ezért jó rá a hintőpor, az felszívja a nedvességet.

Én sima Nivea hintőport szoktam használni a babám tokájára, eddig mindig nagyon hamar elmúlt tőle a pirosodás.

2012. okt. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szintén ugyan ez van a lányomnál, csak neki a hóna alatt is ilyen, meg a combjánál is, kiderült, hogy allergiás a tehéntejre, mivel a Milumil tápszer abból van, most novallac allernovát eszik és múlogat tőle, meg kenni kell krémmel, ami atópiás ekcémára való, érdemes a dokinál rákérdezni. 4 hónapos kislány anyukája
2012. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!