Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra nyertétek vissza az...

Mikorra nyertétek vissza az alakotokat a szülés után?

Figyelt kérdés
A lányommal 21kgot híztam és 1 éves volt mikor újra a régi lettem, pedig anyósom mindig mondta hogy soha nem nyerik vissza az alakjukat az anyukák. Most a kisfiam pont 6 hónapos és jó rám a 36-os farmerem megint:) pedig most mindenki akit ismerek állította hogy 2 gyerek után nem lehet visszafogyni.
2012. okt. 9. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez alkati dolog szerintem. Engem, ha agyonütnek sem tudok elhízni. 45 kg-ról indultam, 61 kg-mal szültem. 55-tel jöttem haza. 6 hónapos a kisfiam és 48 vagyok, pedig 50-52 szerettem volna maradni. És semmit nem tettem érte.
2012. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kíváncsicska ***** válasza:
Ez alkati kérdés szerintem is.Én alapban nem voltam 50 kg-s nő,de a terhesség alatt mindössze 7 kg-ot híztam.Szinte csak a gyerek és a többi ami ilyenkor vele jár.Mióta megszültem (10 hónapja) azóta meg azt mondták fogytam is .Igaz első babám.
2012. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyrészt adottság kérdése is, másfelől meg beállítottságé. Vannak, akiket nem érdekel az egész és nem tesznek semmit az alakjukért, mégis hamar a régi formájukban vannak mert ilyen géneket örököltek; ugyanakkor vannak, akik majd megszakadnak mégse sikerül elérni a vágyott x minuszkilót; és vannak, akik tesznek magukért és sikerül valami kompromisszumos eredményt elérni aztán megbékélnek a megváltozott testükkel...

ami engem illet, az első babával alig híztam (pedig zabáltam mint egy disznó), 4 hónappal a szülés után a régi holmijaimat hordtam pedig az égvilágin semmitsem tettem magamért ez ügyben. Kilóra nem változtam, bár pl érdekes, hogy a lában szélesebb lett, illetve az arányok valahogy változtak pl szoptatás után a későbbiekben plötyibb lett a mellem, bár méretre ugyanakkora maradt. Hamar besikerült a második, 17 hónap lett köztük, nem híztam sokat akkor sem (nemhogy kettő de kb 5 helyett zabáltam végig), valamivel nehezebben ment le (semmitse tettem érte), kb egyéves korára, illetve a csípőm szélesebb lett egy farmermérettel. kilóra a régi vagyok, de eggyel nagyobb nacik kellenek, a combomon/fenekemen lötyög, de a csípőm miatt meg kell, szétcsúsztak a csontok vagy mi, mert ez nem háj rajtam.


ugyanakkor a sógornőm szegény világéletében hajlamos volt a hízásra, az első gyerekkel hízott 20 kilót (pedig nagyon visszafogottan evett terhesen is)és a fele rajta maradt, a másodikkal erre még ráhízott 25 kilót és a fele ennek is megmaradt. most olyan mint egy hordó :S és hiába diétázik, hiába edz kőkeményen nem bír megszabadulni a feleslegétől.

2012. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint az első válaszoló. 44-45 kilóval kezdtem a terhességem, 58-cal mentem szülni, kb lehettem 48-49 kiló mikor hazajöttünk. Gyerekorvos meglátott és közölte, reméli nem fogyókúrázom.. :S Mondtam neki eszembe nem jutott, szerettem volna megtartani a plusz kilókat, de nem sikerült, 45 kg vagyok.
2012. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Soha tobbet nem lett olyan feszes a hasam es a fenekem mint volt hiaba fogytam le.Igaz 4 gyereket szultem nem a suly a gond haneem a feszesseg.Tehat valasz olyan mint voltal nem valoszinu valaha is leszel.Anyasag ara
2012. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom az első után egy kicsit felüléseztem és tornáztam és soha nem néztem ki olyan jól mint akkor. Mostanában tervezem hogy elkezdem de a hátam meg a csontjaim még nem százasok a fiam után fáj mindenem. Remélem ez is rendbe jön köszi a válaszokat.
2012. okt. 9. 13:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 24 kg-ot híztam, ebből 20 hamar le is ment, most a plusz 4 kg-mot akarom leadni, eddig még nem fogyóztam, most kezdem. De a régi alakom szerintem soha nem kapom vissza, mert csípőben nagyon kiszélesedtem:( De annyira nem bánom, mert van egy gyönyörű 11 hónapos fiam.
2012. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én mire megszültem sokkal soványabb lettem mint mikor teherbe estem. nekem rögtön lement a hasam , sőt befelé állt mikor jöttünk haza. Ugy néztem ki mint egy "agár kutya". Már vissznyertem a kilókat , én sovány voltam így. Most vagyok 63 kg, és 170cm magas. 70kg-al mentem szülni és 58 kg-osan jöttem haza. A babám 4200gramm volt.
2012. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 53-ról indultam, 70 voltam szüléskor, 1-2 hónap alatt visszanyertem az eredeti súlyomat (fogyókúra nélkül). Az alakomat csak később nyertem vissza, mint a súlyomat, mert idő volt, míg a hasam "visszament".
2012. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, remélem mihamarabb! :) 15 kg plusszal mentem szülni, eddig 12 ment le, 7 hetes a babám. Eddig nem csináltam semmit, nem tudom meddig fogy magától az ember és mikor kell elkezdeni tornázni?!
2012. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!