Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá, hogy nem...

Hogy vegyem rá, hogy nem cumizzon ennyit?

Figyelt kérdés
Két éves a gyermekem, mindig is cumizott, de ennyit nem! Általában alvásnál szokott csak cumizni, de egy két hete, hónapja, beindult neki a fog növekedés (elég későn jöttek ki neki az első fogak is), most 6 fog jön neki egyszerre, és szinte mindig a szájában lóg a cumi! Biztos, hogy a fogzástól van, de én nem akarom, hogy ennyire cumizós legyen! Mit csináljak, hogy szoktassam le róla?
2012. okt. 9. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, de nem a fogzáshoz köthetően. Én megbeszéltem vele, hogy már elég nagy, hogy nappal ne cumizzon, ( meg aztán így nem értettem mit mond, és addig értetlenkedtem, míg ő vette ki) és ébredés után elkértem tőle. Ha nem volt szem előtt, akkor nem is kereste. Persze alváshoz megkaphatja.
2012. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok,de az én 2 éves lányom is igazi cumifüggő lett kb 2 hete.

Én is bepróbálkoztam,hogy nem értem amit mond,ha cumi van a szájában.Ő erre annyit reagált,hogy ameddig elmondja amit akar kiveszi és már teszi is vissza:)

Épp ma mondtam,hogy holnaptól eldugom nappalra a cumit,csak alváshoz adom oda.

2012. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!