Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátok mennyit...

5 hónapos babátok mennyit alszik? Kisfiam jól alvó volt egészen 4 hónapos koráig, egyszercsak kibújt 2 foga és onnantól kezdve, nappal ha alszik 2-2,5 órát összesen. Akkor is mellette kell feküdni, vagy cicizik közben.

Figyelt kérdés
Ez így lesz fogzás alatt végig? Éjjel szerencsére jól alszik, este 8-tól, reggel fél 6, 6-ig, 1x ébred szopizni. Másnap is korán ébred a baba?
2012. okt. 9. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Kislányom napközben 2,5-4 órát alszik.

Este 11kor alszik el egy órán belül már felébred és onnantól kezdve mellettem alszik mert 1-2 óránként ébred, de van olyan hogy félóránként!

Ha éjszaka "csak" 3szor kel akkor már boldog vagyok-na ez is ritkán van!amúgy cicin alszik vissza, hála elég hamar!

Az első 3,5hónapban hasfájós volt akkor napközben keveset aludt éjjel picit jobban,aztán elkezdett jönni a foga és kb 1,5-2 hónapja nem alszik el napközben ringatva csak cicin vagy hordozókendőben...

De mivel este későn alszik így általában 8-9ig húzza reggel!és napközben nekem is ott kell feküdnöm néha,de nem bánom mert elég gyakran hulla fáradt vagyok!

Kitartás :)

2012. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislányom holnap lesz 5 hónapos. A pillanatnyi állapotot tudom írni, mert kb 2 hetente változik az alvása. Ami állandó, hogy 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Reggel 6-7 között kel, 8-9 körül visszaalszik kb 1-1,5 órát, következő evés után lemegyünk, a babakocsiban nem alszik sokat, kb 20-30 percet. 2 körül eszik és kb 3-4 között elalszik, kb 2 órát. Utána már nem alszik, fürdés, aztán etetés 8-9 körül és alvás. Neki még nincs foga.
2012. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!