Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mért nem tudok lefogyni?

SOS! Mért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
hááát,én pontosan 6 hónapja szültem,65 kg-ról kezdtem és 85 kg-mal szültem,és most vagyok 80 kg.zabálni nem zabálok mint egy disznó,mozgok eleget,és valahogyan szinte semmi se megy le!!már tiszta depi vagyokemiatt!!ja a hasam meg még akkora mint kb.egy 5,5 hós terhesnek!aki ebben a cípőben van esetleg az írjon!!
2012. okt. 9. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
én pont így voltam,és csak egy dolog segített amivel szinte 2hét alatt lefogytam. és az a Laura féle diétája ( t-rbó diéta)
2012. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,és én is az előző válaszoló diétával fogytam,de az olcsóbb Rossmannos fajtával.
2012. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz még? 6 hónapja szültél!

A lányom 2 éves volt, mire visszanyertem az eredeti, terhesség előtti súlyomat! Semmi mást nem tettem, csak többet mozogtam, szaladgáltam a gyerek után, + szedtem a búzafű kapszulát. Nem koplaltam, nem próbáltam ki semmilyen diétát.

Légy türelmesebb, majd lassan lemennek a kilók!

2012. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ez téged nem vigasztal, de én 16kg híztam a terhesség alatt, ebből 5kg maradt (egyébként is kövér voltam). Ami borzasztó, hogy 5 hónapos a kislányom és a szülés óta 8 kg-ot híztam! Nyilván nem mozgok, illetve sok édességet eszek, de azért nem ennyit!!!Én a napokban tervezek kezdeni fogyózni. Kipróbálom a 13 napos diétát (állítólag 8kg lehet fogyni), és utána megpróbálok egészségesen étkezni, mert még bőven lesz mit leadnom!
2012. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok fogyni ,1 éves a gyerkőc ,még szoptatok de már diétázom mellette. És sajnos a hasamon rengeteg felesleg maradt,amúgy csinos teltkarcsú lennék,de ez a pocak ...
2012. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoptatsz?

A mozgok eleget mit takar? Szerintem ha egy picit odafigyelsz a kajára, és heti kétszer mozogsz 40-60 percet,akkor lemegy az!

2012. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 hónapja szültem, mindig vékony voltam, mégis 80 kilóval mentem szülni, 70-el jöttem haza. Aláírtam, hogy szoptatás alatt nem fogytam. (de legalább nem is híztam), de már nem szoptatok, a hasam még mindig nagyon nagy, többen kérdezték már, hogy "jönakistesóóóóó???" Ilyenkor ütni tudnék...de csak válaszlok, hogy nem. Heti 3 alkalommal sportolok, nagyon intenzív sport, amitől a józan ész szerint fogynom kellene, de nem, nem vacsorázom, sőt már eljutottam oda is, hogy 3-kor eszem utoljára. De lassan már ebédelni sem merek, sőt vásárolni sem, mert elsétálok a húsos pult előtt és hízok 3 kilót. Borzalmsan érzem magam, főleg a nagy hatalmas lufi miatt a hasam helyén, így derekam sincs, igazi bojler testem lett, utálom! Vastag mindkét karom, olyan mint a combom, a lábaim mint a cölöpök. Én nagyon el vagyok keseredve emiatt.

A Laura diétásoktól kérdezném, hogyan csinálták? Nekem van itthon egy dobozzal, de nem tudom hogyan kezdjek neki, egész nap ezt igyam, vagy csak estére?

2012. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Nekem van egy fogyás receptem, ezen 2 évig dolgoztam még Vietnámban, a recept így szól: - 10 dkg filipityimogyoró,

- ehhez ízlés szerint egy kis sajt

- egy kis sonka

-majd le teszed az asztalra, és NEM ESZED MEG!!!!

2012. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!