Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek a babátoka...

Hogyan öltöztetitek a babátokat ha sétálni mentek? Ráadhatok már overált vagy az még meleg lenne neki?

Figyelt kérdés
4hós kisfiú anyukája
2012. okt. 10. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 6 hónapos és tegnap nálunk annyira hideg volt, hogy én ráadtam. Nem izzadt bele, pont jó volt.
2012. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

off:

Aki ilyenkor overált ad, azt hogy öltözteti 0°C-ban vagy -5°C-ban?

2012. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te mit adsz rá?
2012. okt. 10. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:

én bentre 21-22 fokban bélelt vagy vastagabb nadrág+ hosszú ujjú body és póló, vagy rövidujjú body és vékony pulcsi; ha pedig kintre megyünk akkor erre adok még egy vastagabb polár pulcsit, füles sapót, meg vastagabb takarót, de tartalékba viszek egy nagyobb polár nadrágot+ a lábzsákját a mózesnek.

Ha nincs szél akkor ennyi nálunk elég. Szélben meg mindegy mit adok, nem szereti és csak sír...

szombaton lesz 4 hós

2012. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én rajta hagyom a rugit meg a hosszú ujjú bodyt és arra adok nadrágot és szörmés pulcsit füles vastag plüss sapit(muszáj a nagyon meleg sapi mert koponyaműtéte volt)Cipő és pléd.A keze mindig hideg de hiába takarom be kiveszi a takaró alól.Túl aggódom az egészet félek,hogy megfázik az pediglen a műtét után igazán nem hiányzik nekünk.
2012. okt. 10. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:

tegnap pl:

zokni, nadrág ( farmer), hosszú ujjú body vékonyabb pullover és átmeneti kabát. éa a tarkója így is forró volt

2. voltam

2012. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha melegebben öltözteted és izzad, akkor nagyobb eséllyel fázik meg
2012. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos, nálunk itthon 21-24 fok van, vagy h.ujjú body+ujjatlan rugi, vagy r.ujjú body+h. ujjú rugi. Hétfőn elég hideg volt, úgyhogy erre overállt adtam, de nem téli, hanem inkább őszi, nem szőrmés, plüss és bélelt. Tegnap jobb idő volt, kapott egy zoknit, kardigánt, sapit, és plüss rugit adtam rá, mert itthon simában van. Mindig betakarom egy nem túl vastag takaróval. Az már bennem is felmerült, amikor olvasgatom az ilyen kérdésekre adott válaszokat, hogy 15-18 fokban ad valaki a babára, harisnyát meg két nadrág, vékony pulcsi, vastag pulcsi, kabát, hogy télen mit fog ráadni? Bár lehet, hogy én alulöltöztetem. Jó pár hete találkoztam egy házban lakó anyukával, az ő kisfia 2,5 hónappal idősebb a lányomnál. Akkor jött be a 35 fokok után a kellemesebb 26-28 fok. Az ő kisfián volt: harisnya, farmer nadrág, hosszú ujjú body+vékony kardigán, sapka. Az én lányomon r. ujjú body, zokni és textilpelussal betakarva. Annyi volt a külöbség még, hogy a kislányom mózesban volt, ami zártabb, mint amiben a kisfiú volt. Szóval elég nagy a különbség, hogy ki mit ad a babára.
2012. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, és az utánam offolónak üzenem, hogy tegnap reggel nálunk 5 fok volt, mondhatni téli hideg. Pulcsiba kabátba fáztam, ezért adtam a gyerekre overált!!
2012. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!