Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Grape Water, angol víz csecsem...

Grape Water, angol víz csecsemőknek, tapasztalatok? Adagolás?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
En hasznaltam de ugy tapasztaltam sokkal jobban elkezdett a baba hasa fajni es sokat bukott tole olyan savas alagu nekem.. szerintem nem jo. Amugy angliaban elek es itt sok van de nem jo. Az infacol sokkal jobban bevalt nekem.
2012. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi infacollal kezdtük, gripe waterre váltottunk, nekünk meg ez jött be, bár elmúlni nem múlt el teljesen, de mintha az infacol kevésbé hatott volna. Adagolásra nem emlékszem, bocs.
2012. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi is az infacollal kezdtük, de nem vált be, és még a kicsi sem szerette, most az espumisam van soron, de ugy tűnik más kell, ezért a kérdés...
2012. okt. 10. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is Infacol-lal kezdtük, de mivel nem éreztünk javulást, Gripe-ra váltottunk. Jól tettük. Teljesen persze ez sem szüntette meg a hasfájást.

Adagolása: szopi előtt kapott egy babakanállal közvetlenül a szájába. De azt hiszem, csak napi 5- vagy 6-szor lehet alkalmazni.

2012. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!