Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányom (szinte...

Egy éves kislányom (szinte csak) a Pickwick citromos teáját hajlandó meginni, nagyon gyengére csinálom Neki, szerintetek nem lesz gond ebből? (mármint, hogy ez nem kifejezetten gyerektea)

Figyelt kérdés
csak éppen, hogy 4-5x megmerítem a filtert a vízben, utána kiveszem belőle. Pici cukrot, és egy cseppnyi citromlevet adok hozzá. Próbáltam már a gyerekteákat is adni Neki, de sajna egyiket sem itta meg. A granulátumos teákat már nem adom, azt hallottam teljesen elrontja a fogát. De mégis azért megfordul a fejemben, hogy nem gond -e, hogy ez nem kifejezetten gyerektea.
2012. okt. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a tea nem koffeines, szerintem nincs gond vele.
2012. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ilyen világos, egy minimális tein(koffeinszerű) olyan minimális, hogy biztos, hogy nem árt. Citrom (valódi, nem lé, abban is van minden) lehet több, és inkább limonádé az már:) Citromfű? Csipkebogyó? ezeket próbáltad ?(ezeket is világosra, a citromfű este nyugtat) a gyerektea keverékben mindig van édeskömény, ánizs, ami elég erős íz, lehet, hogy azt nem kedveli
2012. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a koffein miatt nem jó.

próbálj ki olyan teákat amikben nincs koffenin de citromos.

a millford és a saga koffein mentes, nem tudom, hogy ezeknek van-e citromos, de valószínű.

szerintem nem jó ilyen pici korban már hozzászoktatni a szervezetét

2012. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Pickwick gyümölcs ízesítésű fekete(!) tea... azaz nem gyümölcstea. Én nem nyomnám koffeinnel 1 évesen. Adj neki igazi, igényes gyümölcsteát! Lehet, hogy már a koffein miatt ragaszkodik ehhez a márkához.


Valóban: " ez nem kifejezetten gyerektea" :)

2012. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszatértem a gyerekteához :)
2012. okt. 12. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!