Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babámnak 35.5C a...

Fél éves babámnak 35.5C a hője popóban levonás nélkül. Valaki volt már így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A böszme orvos nem mondott semmit.Egész nap nem akar szopizni sem,meg semmit nem fogad el már kivagyok,nagyon féltem.Segítsetek kérlek!!!
2012. okt. 11. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a fűtést! Hátha csak az a baj, hogy ki van hűlve.
2012. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha lenne be is kapcsolnám....amúgy be van jól bugyolálva
2012. okt. 11. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor gyújts be. Vagy hogy érted, hogy ha lenne? Kályhával fűtötök? Bocs az értetlenkedéséért. A védőnőt nem tudod elérni? Teát próbáltál neki adni? Kedvenc ételét?
2012. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hú, nem merült ki az elem a lázmérőben? Nagyon kevésnek találom ezt a hőt! Próbáld meg hónaljban is megmérni neki, hátha tényleg csak az elem a hibás. Ha mégsem, akkor én a helyedben felhívnám az ügyeletet, vagy kórházat, hogy segítsenek, mi a teendő.

Írj majd!

2012. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
gondolom panelban lakik a kérdező,azért nem tudod "begyújtani". szerintem ha megbizonyosodtál róla,hogy nem a lázmérővel van baj,akkor nyomás az ügyelet! kitartás!
2012. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nem fogad el semmit és aluszékony irány a kórház!!!!!!!!!
2012. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vmi baja lehet, ez nincs összefüggésben a szobahőmérséklettel
2012. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,panelban lakunk.Igaziból a héten beteg volt.Tegnap este még 39.7 volt a láza,most meg ez.FRelhívtam az ügyeletet...hát elég flegma volt.Azt mondta az orvos,hogy ő ezt nem tartja kórosnak,meg mitől hülne ki egy kisbaba.Itatgassam...ennyi.Most fecskendővel próbálkozok és figyelem,azért nem fogom hagyni lerázni magam ha úgy érzem,látom,hogy nincs jól a babám.
2012. okt. 11. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Aha,szóval beteg volt.Akkor védőnő,vagy kórház!Nem is feltétlenül ügyelet.Használjatok hősugárzót.
2012. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen jártunk így, magas láz után pontosan 39,5volt a láza három napig, a lázcsillapító se vitte le, sem a hűtőfürdő majd harmadik este ismét lázcsillapító és alvás, aztán hajnalba mértem neki 35,6-ot másik hőmérő is annyit mért, és egész nap nagyon alacsony volt a hője, nem ment napközben sem 36,2 felé és még abból jött a levonás.Másnapra rendbe jött, én hívtam az orvost telón azt mondta figyelgessem és ha bágyadt, nem eszik, nem iszik , hány stb akkor irány a kórház, szerencsére nem volt semmi ilyen.A láz oka is ismeretlen volt.
2012. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!