Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha egész nap...

Miért baj, ha egész nap fekszik a babám?

Figyelt kérdés
Most 6,5 hónapos és kezdődő hörkhurutja van. ma voltunk dokinál. Mondom anyósomnak, hogy mi van az unokájával. Erre ő , hogy nem kellene egész nap fektetni. nyílván nem fekszik egész nap mert azért van néha ölben is, meg etetni is szoktam. De nem forog , járunk tornára is és itthol is kell sokat gyakorolnunk. Azt mondták ne ültessük mert az nem jó neki ha magátol nem tud ülni még. A legjobb ha földön van, ott nincsenek korlátok és jobban akar esetleg forgolódni. Erre mama jol beszol. Tiszta hülyének érzem ezért magam. vajon mit kellene csinálnom vele, ha nem tud még járkálni?

2012. okt. 11. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

semmit

te mindent jól csinálsz

tornáztasd szorgalmasan ahogy eddig is

és ha még külön beteg is jobb szeret egy baba inkább csak pihengetni

2012. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne halagss a mamára, teljesen jól csinálod.
2012. okt. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Szól vissza a mamának. Kicsit lusta a babád. Majd fog forogni. Én gyerekem is lusta volt, későn csinált mindent. Tornáztatás sokat segít.
2012. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom itt a hörghuruton van a lényeg, nem? Mármint a mama attól fél, hogy folyton fekve tele lesz trutyival a baba torka. Ebben van valami, de amíg nem köhög többet fekve, addig nincs gáz. Ha nagyon taknyos, szörtyögős, akkor a matrac alá be lehet tenni egy párnát, hogy pár fokos szögben feküdjön, így nem csorog vissza annyi váladék...
2012. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Szerintem ha csorog is vissza nem sok , mert szivom az orrát ha szörcsög. Csak belém akart kötni. Ő arra gondolt, hogy miért nem vesszük fel ölbe mindig. ma rákérdeztem szeméjesen mert tegnap telefonon beszéltünk. De az én babám nem egy ölbelevős. nem szeret sokáig így lenni. Ha mama sokáig tartja ölben akkor is nyügösködik nemsokára. De mama akkor sem teszi le, hanem nyugtatni akarja, mert szerinte így kell. Én meg nem fogom hurcolni egész nap a 9 kilójával, meg nem is szereti. Arrol meg nem is beszélve, hogy a dolgom , hogy végezném el. íÍy sem forog, ha meg ölbe lenne még roszabbat csinálnánk szerintem.

2012. okt. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!