Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek neheztelnem kéne...

Szerintetek neheztelnem kéne a férjemre amiért másfél-2 havonta elmegy sörözni a barátaival vagy ez még belefér? Lent

Figyelt kérdés

Kislányunk 9 hónapos. Kb. másfél-2 havonta megy a férjem beülni sörözni a haverjaival munka után, esténként, ilyenkor kb. este 11-re ér haza, így aznap nem találkozik a kislányunkkal, egész nap én vagyok egyedül itthon vele.

Anyósom szerint minek megy, már inkább családostul kellene találkoznunk a barátainkkal és azok családjával együtt (már akinek van), nem így elmenni inni egész estére.

Egyébként rendben van a házasságunk, a férjem sokat segít mindenben és a kislányunkkal is foglalkozik. Szerintetek sem kéne soha így "kimaradnia" a férjemnek, ha már van babája is, vagy ez még belefér?



2012. okt. 11. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, ne neheztelj ilyen miatt a férjedre. Anyósod elég érdekes..családostul sörözni???- persze gondolom nem erre gondolt. Azért az nem ugyanaz a kategória hogy beül az ember a haverokkal, vagy hogy a családok összejönnek. Szerintem kell haveros sörözés is, mint ahogy gondolom te is szívesen találkozol csak a barátnőiddel egy kis csevejre.
2012. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem belefér, nálunk is néha van ilyen (sőt, már én is voltam kétszer lánybúcsún, mióta megszületett a babám), de van olyan, akinek ez sem, mások vagyunk...
2012. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán belefér még, néha szükség van a kikapcsolódásra. Ez nem túl gyakori nála, én még küldeném is. Utána nagyobb a türelme is a picihez gondolom.
2012. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Abszolút belefér! Főleg, ha egyébként is kiveszi a részét a gyereknevelésből.

De: kapj te is kimenőt tőle időnként (barátnők, fodrász stb...) ez így fair!

2012. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kellene neheztelned! Azért mert gyereke van, már soha nem találkozhatna a haverjaival egyedül? havonta másfél havonta nem olyan sok. Más egy családi találkozó, és más amikor a régi haverjaival lazít egy kicsit. Gondolom ő tartja el a családot, ennyit igazán megérdemel.
2012. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az én párom heti egy este megy el sörözni, mindig ugyanazon a napon, ugyanazzal a bandával. Ennyi lazítás mindenkinek jár. Nekem is van kimenős estém.
2012. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha hetente csinálná ezt a férjed, akkor nem férne bele, de másfél-kéthavonta?? Hát szerintem ebben semmi kivetnivaló nincs...
2012. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát én az anyuka vagyok egy 10 hónapos babával, de két havonta mi is beülünk egy este egy pohár borra a csajokkal!:)
2012. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is ez belefér, csak pont az előbb beszéltem anyóssal, aki eléggé ki volt akadva ezen... (mondjuk ők kis faluban laknak és elég otthon ülősek, soha nem mennek sehova, férjem bátyjáék szintén otthon ülősek, lehet ezért is fura ez anyósomnak, hogy a férjem néha így kimozdul)
2012. okt. 11. 20:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Bár megtenné ezt az én férjem is, mert már tiszta ideggóc. Hiába mondom, menjen mozduljon ki, nem megy.
2012. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!