Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beütöttem a 4hónapos babám fejét?

Beütöttem a 4hónapos babám fejét?

Figyelt kérdés

Fürdetés után a törölközőre fektettem és ahogy felemeltem, véletlenül beütöttem a 4hónapos kicsim fejét a törölközőtartó sarkába (homloka közepvonalán a szemöldöke felett 1-2cm-re).

Nagyon elkezdett sírni szegénykém

Egy kicsi piros pukli lett a helyén. Rögtön raktam rá hideg vizes borogatást, le is ment a pukli, de még mindig piros a helye egy kicsit.

Kb 20 perc után teljesen lenyugodott, mosolygott, evett és el is aludt.

Anyukám azt mondja, hogy felesleges lenne most bevinnem az ügyeletre, ha aggódok akkor vigyem majd be holnap a dokihoz.

Szerintetek??? :(


2012. okt. 12. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal nagyobb balesetek fognak még történni:D
2012. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látsz rajta különösebb változást (nem hány, nem aluszékony, jó az étvágya, jókedvű, nem sírós, kb úgy viselkedik, mint eddig), akkor szerintem nincs gond. De ha bármi furcsát tapasztalsz, inkább vidd orvoshoz.
2012. okt. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy este van, alapból 10-től szokott aludni így nem tudom megítélni, hogy aluszékony-e. Mindenesetre nem hányt.

Megnézzük milyen lesz reggel és lehet elviszem a dokihoz biztonság kedvéért.

2012. okt. 12. 01:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, igen, úgy értettem, hogy majd reggel ha a szokott időben ébred, eszik stb, tehát akkor nem aluszékony akkor szerintem nem lehet nagy gond.
2012. okt. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

/Jajj édes kis buksi feje.../ :)

Szerintem ne aggódj!!!Ha nem hányt, és nem volt a megszokottnál bágyadtabb akkor nincs baj.Az én kicsi lányom, nem volt még 4 hónapos, amikor legurult az ágyról!!!Istenem...sose felejtem el azt az érzést..konkrétan úgy remegtem, hogy az apjának kellett kiszedni a kezemből, mert rázkódott az egész gyerek mikor fogtam..Persze semmi baja nem lett, csak hátul kicsit beütötte a fejét és persze megijedt.

Azóta már annyit borult, esett kelt, hogy csak legyintek.

De azért reggel figyeld még, ne hogy baj legyen.Ha a reggeli nem jön vissza akkor biztos nincs baj!!

2012. okt. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nyugi!:) bizony lesznek még nagyobb koppanások sajnos..7hós babám mikor lekezdtt ülni napi 2x ugy hátravágodott h csak koppant a feje..:S egyszerűen nem lehet kivédeni s mindig ott lenni mögötte...már gondoltam h bukosisakot fogok tenni rá. ne legyen lelkiismeret furdalásod, sajnos előfordulnak ilyen kis koppanások, szerencsére strapabíró kis fickók/csajszik.
2012. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Na mi a helyzet a babával?
2012. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi ujság?Nem lett semmi gond ugye?


Az én lányom 4 hónaposan leesett az ágyról,beverte a homlokát,de semmi gond nem lett.Azóta már 2 éves és koppan olyanokat,hogy nekem fáj:)

2012. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, huhh sikerült megnyugodnom.

Annyit aludt meg evett, amennyit szokott szerencsére! Nem hányt, a kedve is jó most is vigyorog :)!

Első gyerek, első balesete. Félek arra gondolni, hogy később ez a féle baleset majd "mindennapos" lesz. Már ettől kikészültem!! Köszönöm mégegyszer mindenkinek!

2012. okt. 12. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Lesznek még ennél nagyobb balesetek is (sajnos).
2012. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!