Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig világít a mam night cumi?

Meddig világít a mam night cumi?

Figyelt kérdés
Gondolom pontosan senki nem mérte le, de úgy kb percekig vagy órákig?
2012. okt. 12. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Órákig.

Nekünk bevált, igazából egész éjjel sokkal könnyebb megkeresni, mint a hagyományos cumit. Szerintem jó, mi anno használtuk sokat..)

2012. okt. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Órákig. Marha jó találmány, mert éjjel gyorsan meg lehet találni.
2012. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyerkőc is megtalálja magának?
2012. okt. 12. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:

NEm:( van egy ismerősöm, és ő éjjel mindig a cumilánccal altatja a gyerekét, 15 hós amúgy.

És tökre bevált nekik.:)

A fiam már nem cumizik 2 hete:)

2012. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb gyerek megtalálja a világító cumit, de a kisebbnél is praktikus, hogy te könnyen megtalálod.

Én cumitartót nem raknék be a gyerekhez éjjel, félnék, hogy a nyakára tekeri és megfullad...

2012. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. 10 hónapos korában már megtalálta éjjel a fiam, és vissza is tette a szájába.
2012. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az enyém már "nagylány", 15 hónapos. Lehet, hogy kipróbáljuk, mert jó lenne, ha önkiszolgáló lenne :)
2012. okt. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!