Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsisok! Mondanátok...

Babakocsisok! Mondanátok márkákat?

Figyelt kérdés

Kislányom most lesz egy éves, de már most gondolkodom egy kisebb babakocsin. Direkt nem írtam esernyő kocsit,mert az szinte mind 2 karos, én viszont ezt elkerülném. Tavasszal szeretnék váltani, de már most kiválasztanám a legmegfelelőbbet.

A következő "elvárásaim" vannak:-):

Egybefüggő tolórúdja legyen

Egy kézzel is könnyen lehessen irányítani

4kerekű (2bolygó)

Dönthető háttámla

Állítható lábtartó

Az ülőrésszel együtt csukódót (tehát ne legyen levehető a vázról)


Ha valaki tud ilyet, légyszi írja meg! Köszi:-)


2012. okt. 12. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem a lányom 2 éves korában.

[link]

Quinny Zapp-om volt, de a lányom picike, és még alszik a babakocsiban néha, így az nem volt kényelmes. Kicsi, könnyű, és minden elvárásnak megfelel.

2012. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu, én ilyet vettem anno, mert ugyan ezek voltak a szempontok.
2012. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az Espiro tényleg jónak tűnik, csak sok olyat olvasni, hogy a kereke tele megy kavicsokkal. Ez igaz? Miből van a kereke?


A Malibut már néztem még korábban élőben, de nekem nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Az anyaga nekem olyan silánynak tűnt.


Azért köszönöm a válaszokat! Várok még 5leteket:)!

2012. okt. 12. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Cam Portofino(vagy Neonato Piuma, ugynaz)van, egyedül egy kritériumodnak nem felel meg, a lábtartója nem állítható, viszont vízszintesig dönthető, tolókar magassága állítható, jó kis lábzsák van hozzá,tényleg ajánlani tudom, ja és persze pici:)
2012. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Igen, a kereke már az első használat után úgy néz ki, mint egy használt kocsinak, de utána már nem romlik a kinézete, érdekes módon, csak az első úton szedi fel a kavicsokat. Amúgy én elégedett vagyok vele, ár/érték arányban elég jó kis kocsi. A régebbi kiadása viszont valami borzalmom, azt nem ajánlom semmiképp!

2012. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mit értesz az alatt, hogy régebbi típus? mi a különbség a régi és új között? és mi számít réginek?
2012. okt. 12. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltem neked, az az új, 20112-es modell. Van a régebbi, tavalyi, az majdnem olyan, mint az új, csak lábtartó nem állítható, és a kerekei is hangyányit különböznek. Amik előtte voltak magicek, azoknak 2 szarvacska volt a tolókájuk, mint a zappoknál, és valami borzalom, olyan instabilak. Na, olyat semmiképp ne vegyél!

Egyébként én is ott vettem, ahol a link is van, és ingyen kihozták. Náluk a legolcsóbb. Egyébként a cam portofino is jó választás, amit már említettek, volt cam kocsim, nagyon jók.

2012. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, mint írtam 4 kerekűt szeretnék:) asszem marad az espiro:) már csak jó volna személyesen megnézni valahol. Videot is néztem róla a youtube-on. Nagyon tetszik:)!
2012. okt. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!