Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bergon babakocsi mosása...

Bergon babakocsi mosása mennyire megoldható?

Figyelt kérdés
Persze a levehető részekre gondolok.Mosógépben mosható?Ha igen,hány fokon?
2012. okt. 12. 08:34
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, melyik Bergonra gondolsz. Nekünk XSPR volt, teljesen szét tudtam szedni, csak azért nem tudtam mosógépben mosni, mert nem fért bele. Gondolok itt a kemény lapokra, mint pl. amin fekszik. Én simán 30 fokon mostam, de elég masszív anyag, lehet mosni sztem magasabb hőfokon is. Én csak az öblítés miatt mostam, nem volt koszos, ezért nem próbáltam magasabban mosni.
2012. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
XSPR-em van, de nem tudom hogy kell a kupoláról a huzatot leszedni. :-(
2012. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bergon babakocsi mosása elég szar munka, már bocs. Mi kaptuk sógornőméktől katasztrófális állapotba. Autómosóba tudtuk nagy nyomású vízzel kimosni, persze előtte az összes varrást szétszedtem rajta, kivettem a préselt fa darabokat, mert ha azt víz éri, akkor elbúcsúzhatsz tőle. Ezután mosógépben mostuk 40 fokon. Most visszük vissza kárpitozóhoz, aki majd visszarak mindent a vázra. Még 1x soha többet... Azóta új kocsink van.
2012. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!