Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP Ugráló zebra?

FP Ugráló zebra?

Figyelt kérdés

-1 éves kisfiúnak megvennéd-e?

-mennyibe kerül, van-e valahol esetleg akciós?

-meddig használta a gyereked, ha volt neki?


2012. okt. 12. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányom az első szülinapjára kapta, első perctől imádja, nagy kedvence! Barátnőm két és fél éves fia még most is szokott vele játszani. Én vateráztam, ott van nagyon sok, jó áron. Újonnan nagyon drága.
2012. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kínai üzletben töredékéért megkapod,úgyis max 1 évig fogja használni
2012. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem vetem ilyett a lányomnak ,elenben van neki lábal hajthatos kismotorja.na azt nagyon kedveli .
2012. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább a kismotor,én is azt mondom,olcsóbb,és még 3 évesen is használhatja
2012. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kismotor és tricikli is van már:)
2012. okt. 12. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:

csak ha nem lakásban laktok vegyél neki, mert iszonyatosan tudnak rajta ugrálni és tuti a szomszédokat frász töri ki miatta.


Nekünk van és szuper. Mi kaptuk, barátnömtöl, kézröl kézre megy a baráti társaságban, vagy is már azt hiszem 6 éves. Lányom is kb 1 éves kortól kezdte használni, most 2 és sokszor rá ül, de ha nagyobb gyerekek jönnek azok is kipróbálják. szerintem 3 éves korig kb használják.

2012. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom, megvan neki 2 hónapja, de nem használja. Rárakom, de egyből lejön róla.:( Az elején szokta pörgetni azt a vackot, de a múgy van, hogy napokig rá se néz. Szerencsére használtan vettem nagyon olcsón.
2012. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam,a mai napig használja,imádja még mindig.Kb 8hónapos korában vettük neki.Mostanában már nem sokat használja,de azért ha a szeme elé kerül,vagy eszébe jut,felpattan rá gyorsan,és neki áll ugrálni meg bohóckodni rajta... panelba lakunk,sose szólt 1 szomszéd se :) ,mindegyiket ismerjük!
2012. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a kérdés eldőlt: veszek!
2012. okt. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!