Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan tudtok járni...

Anyukák! Hogyan tudtok járni a 7-12 hós babátokkal nyilvános helyre, kávézóba, stb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy "jártam", hogy amíg nem kéretőzött le, addig alvásidőre beszéltem meg ilyesmit és a hátamon aludt míg én beszélgettem(ugyanez babakocsival is megy gondolom), amikor meg már nem volt annyira tétlen, akkor az ölembe vettem és uzyonna időben amíg én kávéztam, ő meguzsonnázott. Persze ezek nem maratoni traccspartik:), hanem az aktuális pletykák gyors átadás- vétele:D.

Konkrétan mire vagy még kiváncsi? Miért kérdezed:)?

2012. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy sem jártam/jártunk vele.

Az én lányom nem tudott úgy egy helyben lenni, hogy csak ülni keljen.

Ha nem ment a segge alatt a babakocsi, akkor már jött a nyűglődés. Mai napig imád nézelődni, menni (nem használunk babakocsit már), felfedezni.


Nyaralás alatt is 1× voltunk étterembe. Amíg ettünk el volt, de előtte és utána már mentünk. Sétálni kellett, mindent megnézni/felfedezni.


15 hónapos.

2012. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi járunk gyakran kávézóba,minden gond nélkül!

Most 16 hónapos a fiunk,és már megismeri a pincéreket,mosollyal üdvözli őket!

Míg kisebb volt,általában aludt!

2012. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is mindig jártunk. az elsö lányom jó alvó volt én is alvás idöre tettemés aludt a babakocsiban, hordozóban.

amikor már nagyobb volt pedig etetöszékben ott ült. persze nem sokáig de amíg mi meg fagyiztunk addig ö is kapott valamit enni és elvolt.

2012. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. HÁt, ő 7 hónapos, és amíg kisebb volt, vittem mindenhová. De most már mászni akar, ki akar jönni a kocsiból, az alvás meg fél óra, azt nehéz "pont úgy" időzíteni, és én szeretek tovább beszélgetni,mint fél óra.


Az ölemben meg megmarad kb. 5 percig, de utána mehetnékje van.

Viszont olyan jó volt eddig, hogy tudtunk jönni-menni..


Gondolom, ha már jár, még nehezebb lesz.

2012. okt. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!