Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elutazunk, de elkezdtem...

Elutazunk, de elkezdtem kiváltani egy étkezés. Felfüggeszthetem 1 hétre?

Figyelt kérdés

4 hós kislányommal kb 1 hete kóstoltatok gyümit. Már megvolt az almalé és a pár kanál, már kb a tízórai fele alma, a többi tej.

Most hogy elutazunk 1 hétre adhatok megint csak tejet és amikor hazajöttünk újra gyümit, mert bonyolult lenne ott a szállodában reszelgetni az almát, meg mosogatni, stb. És utána előlről kell kezdenem újra a hozzászoktatást?


2012. okt. 12. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel 4 hós, eddig is ráértél volna, úgyhogy nyugodtan függeszd fel (bár nem ez a kérdés, de akár 2 hónapra is véleményem szerint).

Én 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást, elég rosszul ment, 7 hósan mentünk nyaralni 4 napra, addig csak szoptattam, amúgy is rosszul ment, nem akartam nyaralás alatt is ezzel szenvedni. Utána itthon folytattuk.

2012. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ez volt kérdés tényleg. A gyerekdoki tanácsolta, mert tápszeres a babám és nagyon felfújja. A gyümi meg vitamin és inkább azt egye.

De a többi része hasznos volt a válaszodnak.

2012. okt. 12. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészen nyugodtan felfüggesztheted. 5 hónaposan kezdtem hozzátáplálni a kisfiamat és 8 hónaposan néhány napot kórházban töltöttünk (kisebb műtétje volt) és abban a néhány napban csak szopizott. Semmi gond nem lett belőle, amint hazaértünk folytattuk ahol abbahagytuk.
2012. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem fűggeszteném fel. vigyél üveges kajàkat neki.
2012. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. HA a baba nem igényli még a hozzátáplálást, nem is fogja jelezni, h hiányzik neki - szerintem. Ha jelzi (márpedig már ekkor is tudják jelezni, pl még "éhesek", nagyon nyeldekelnek, ha téged enni látnak,stb, akkor meg érdemes adnod neki kicsit. De mindig a baba érdekét nézd.
2012. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!