Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 9 hónapos, és...

A kislányom 9 hónapos, és hártya keletkezett a puncijánál, amit szét akarnak vágni, érdekelne bármilyen más humánusabb megoldás. Hogyan kerülhetnénk el a beavatkozást?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is volt ilyen, többször is. Nem kellett beavatkozni, magától elmúlt. Kis kamillás vattás lemosás nem árt neki.
2012. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az en kislanyomnak is volt ilyen.A gyermekorvos egyszerüen szetrantotta neki,be is verzett,de szetnyilt ujra.Utanna nagyon sirt es nem engedte sokaig,h odanyuljak.Aztan mindennap egyszer szet kellett,h huzzam neki pelusozaskor,h nehogy ismet összehartyasodjon.


Szerintem attol függ,h kell e müteni,h miota ilyen neki.

2012. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyerekorvos nem tudja szétválasztani,akkor menj el gyermeknőgyógyászhoz! Nem kell szétvágni!
2012. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét kislányomnál volt ilyen,Kamillás jonhson gélt vettem rá, a kicsinél 3 nap alatt szétnyílt, a nagyobbnál(ő 3 éves)1 hónap,nyugi szétfog jönni,kicsit huzógasd szét!!
2012. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!