Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem észre, hogy a...

Ma vettem észre, hogy a kisfiam szívja az alsó ajkát. Miért csinálja ezt a 4 hónaposom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csinálja.Holnap lesz 4 hónapos.Szerintem babaszokás,akár az alsó ínyét is masszírozhatja így,beindulhatott a fogzás.De lelehet,hogy eltelik még vagy 2 hónap mire kibújik. :)
2012. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*lehet
2012. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szopi után csinálta, de most is csinálja.Megkapta a rágókáját, egy ideig azt rágta, de aztán az alsó ajkát kezdte újból.
2012. okt. 12. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Jön a foga;vagyis nagyon készülődik már kifelé.Az én kisfiam 7 hónaposan csinálta,1-2 héttel azelőtt kezdte,hogy kibújt a fogacskája.
2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én lányom is ennyi idősen csinálta és azért, mert jött a foga. 5 hónaposan ki is bújt.
2012. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Egyébként nagyon aranyos mikor csinálja :)
2012. okt. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!