Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti le mertek zuhanyozni, amig...

Ti le mertek zuhanyozni, amig babatok alszik?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hulye kerdes, de nalunk surun jelez a legzesfigyelo, sajnos nem mind false, es en nem merek olyankor messzire menni (pl udvarra), vagy zuhanyozni, parom szerint tulparazom a dolgot. De sajnos volt mar olyan, hogy nem lelegzett a baba, mikor bejelzett a legzesfigyelo, es ebresztgetnem kellett.
2012. okt. 13. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is. Én most egy kád vízben mostam hajat, amíg aludt a babám! Ha ott a légzésfigyelő, akkor max. kiugrasz, ha jelez!
2012. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem csak akkor van időm tusolni,ha Ő alszik.Így nincs más választásom.De viszem magammal a készüléket és ha helyzet van rohanok.Nálunk is volt már ilyen sajnos:samponosan,tusfürdősen csattogtam be a szobába....de hát menni kellett.
2012. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze en is zuhanyozok igy neha, de probalom akkor intezni, mikor ferjem itthon van.
2012. okt. 13. 09:01
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Akkor te most egész nap a légzésfigyelőt lesed? Aludni sem szoktál éjszaka? Szerintem az ágyból éjjel éppannyi idő kiugrani, mint a zuhany alól.

Ha meg tényleg olyan sokszor jelez a légzésfigyelő, akkor vagy a készülékkel van a gond, vagy ki kellene vizsgáltatni a babát. Hidd el tudom miről beszélek, az első gyermekem nekem betegen született, mégis főztem, mostam és zuhanyoztam mellette. (és az udvarra is kimentem beengedni aki csönget :-D )

2012. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap hazamegy a férjed és Te jobban érzed úgy magad, akkor zuhanyozz olyankor, amikor otthon van és kész.
2012. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak este zuhanyzok, mikor már alszik. Nálunk a légzésfigyelő nem nagyon sípol (az elején előfordult, de már 5 hónapos a kislányom), nekem az a bajom, hogy nem hallom meg, ha felkel. Az éjszakát viszont átalussza, tehát tuti nem fog felébredni. Az elején én is szaladtam a zuhany alól, mert jelzett a figyelő. Az én férjem, heti 3-4 napot dolgozik, de éjfél után jön haza, szóval ilyen alapon, akkor én nem zuhanyoznék 3-4 napig? :-)
2012. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mernék.Az ajtót nyitva hagyom,és amíg letusolok,az max.5 perc.Nálunk a légzésfigyelő még sohasem szólalt meg,szerencsére.3 hónapos a kislányom.
2012. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam, hogy nem zuhanyozok 3-4 napig, ha nincs a ferjem itthon, csak szeretek a kozeleben lenni akkor is, amikor alszik. Egyebkent kivizsgaltattuk, de nem talaltak nala semmit.
2012. okt. 13. 10:59
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de ha a baba valóban nem venne levegőt, akkor nem lenne elég az ébresztgetés.

Mennyi idős egyáltalán a kicsi?

Én a helyedben kivágnám azt a vacakot.

Két gyerekem van, a nagy 2,5 a kicsi 10 hónapos, egyiknél sem használtunk légzésfigyelőt, és előfordul, hogy elrohanok zuhanyozni (sőt hajat is mosok) amikor alszanak, mert nem mindig ér haza időben a férjem.

2012. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vittétek már a kicsit? A mi légzésfigyelőnk is sokszor jelzett. Úgy kaptam ki a babám az ágyból rémülten. Aztán egyszer akkor jelzett be, mikor az ágya mellett voltam és láttam, hogy lélegzik. Azért említettem a dokinak, aki azt mondta először állítsak a készülék érzékenységén, ha nem változik a helyzet, akkor menjünk vissza kivizsgálásokra. Megszűntek a fals jelzések. Fürödni is fürödtem az alvó baba mellett.
2012. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!