Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki a legjobb gyermekorvos...

Ki a legjobb gyermekorvos Komáromban? Tapasztalatokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha kapsz majd választ, azt én is figyelem majd, mert én is gyermekorvost keresek épp. Dr. Zsilka Ilonán gondolkodom...
2012. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkinek más a legjobb! Mi Scler Szilviához járunk!

Hozzá járak a legtöbben! Ő a legidősebb egyébként! Én azért szeretem, mert nem rögtön antibiotikumot ír, hanem homeosat javasol.Zsilka doktorőhöz is sokan járnak. Boldov doktorról keveset tudok!

2012. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy Dr. Zsilka Ilonához járnak a legtöbben. Még várom a válaszokat, de majd én is írok tapasztalatokat. Köszi az eddigieket!
2012. okt. 13. 13:00
 4/11 anonim válasza:
Zsilka a legjobb.
2012. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért a legjobb? Írsz tapasztalatot, példát? Kösziii :-)
2012. okt. 14. 00:42
 6/11 anonim válasza:
Én is hozzá jártam anno. Elég sok mindent tud, rendes és jófej. Volt hogy vakbélgyanúval beküldött korházba kivizsgálásra stb. stb. Szerintem nem rossz doki. A Schlerről azt halottam hogy még a 80 években volt 1 eset mikor rosszúl adott be egy injekciót egy lánynak és lebénult a lány.
2012. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zsilkát választottam, első találkozásnál szimpatikusnak, kedvesnek tűnt. A rendelője is elég közel van, ez is fontos számomra. Remélem minden rednben lesz.
2012. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem sok válasz érkezett. Nna, mindegy, leírom én is a véleményem.

Tökéletes orvos nincs.


Zsilka a legeslegjobb!

Szilvia volt a mi orvosunk is, de sosem szerettük.

P. Márta nem ajánlom, kicsit "kegyetlen" a gyerekekkel.

2012. okt. 19. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmiféle képpen ne menjetek dr. Schler Szilviához! Az a nő egy kontár. Egy hajszálon múlt csak, hogy nem haltam meg miatta.
2012. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy Szilvia valamikor volt nagyon jó doktornő, de mindenki megörekszik.
2013. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!