Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előtejes büfit hogyan mostok...

Előtejes büfit hogyan mostok ki? 40°-on Tomi babyvel megmarad. Mit csináljak vele hogy újra szép legyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Babaszappannal mindent ki tudtam hozni. Ha nagyon muszáj akkor flóraszept a foltra, de nagyon sokszor öblítsd ki :)
2012. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én csak annyit mondanék,hogy Persillel mosok és ez minden foltot kihoz. Még egy kis Vanish-t szoktam adni hozzá és teljesen tiszták a ruhák..
2012. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

folttisztító,ha fehér,akkor hipózd ki,aztán meg nagyon jól mosd-és öblítsd ki.

Ugyanezek a gondok voltak nekem is a textilpelusból,egyszerűen nem ment ki a folt,mosás után beáztattam egy éjjelre a hipós vízbe,szebbek lettek mint új korukba.Mellékes,de a Tomi nem mos szépen,csak illatos lesz tőle a ruha.

2012. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Persillel mosok minden ruhát 60 fokon,előtte mindenfélét próbáltam,de ez az ami mindent kihoz.Már hozzátáplálásnál több a foltos ruha.Barack,paradicsom,cékla....Soha nem aggódok,hogy ha mellé megy a kaja..a legjobb.
2012. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a titka, h rögtön mindent be kell áztatni. Vagy volt már olyan is, h összejött napvégre 4-5 ilyen leevett, lebüfizett, összekoszolt darab, 30 perces mosásra betettem.
2012. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én minden ilyen ruhát rögtön áztattam, aztán, mikor időm engedte mosószappannal megdörzsöltem a foltot, és úgy tettem be a mosógépbe, egy teljes programra, folyékony mosószerrel, hogy ne maradjon mosószappan a ruhában. Eddig bevált.
2012. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háziszappanhoz ha hozzá tudsz jutni, az mindent kihoz, még a régi beszáradt foltot is kihozta a kapott babaruhából, meg a szoptatós melltartómból a mosás miatt belebarnult előtejet is. Ami még jól bevált, az a vanish szappan és ha fehér cucc akkor tényleg a hipós vagy domestos fehérítős áztatás. Annyit csináltam mikor még picuri volt, hogy kétszer öblítettem ki a géppel, hogy ne maradjon benne semmi. Mosni én német Persillel mosok, de egy idő után mindent rögtön előkezeltem szappannal, amin folt volt, mert különben moshattam újra a babacuccokat.
2012. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem használok "baby" mosóport, Ariellel mosok, ha nem jön ki a folt, akkor egy kis Domestos. És jóóóó sokszor öblíteni.
2012. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tomi nagy sz***a*r**, vegyél persilt. Nem kell bébi fajta, jó a sima fehér vagy színes.
2012. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!