Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébé Confort Axiss 9-18 kg-os...

Bébé Confort Axiss 9-18 kg-os ülésről szeretnék tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Jót is rosszat is!


(nem a kifrordíthatósága tetszik, hanem hogy tuti töréstesztje van ésmax. a csípő és a fjvédelme. Sokkal magasabban véd mint a Maxi Cosi Tobi)


Az ára sem érdekel, így csak olyanok írjanak akiknek TÉNYLEG van tapasztalatuk!


Köszönöm!


2012. okt. 13. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 2 évvel ezelőtt vettük,és maximálisan elégedettek vagyunk vele.Igaz,a kisfiunk már kinőtte-2 évig használta-amint belenő a hugié lesz.Én nagyon sokat megyek-Bécs,München-ezért nem volt mindegy se a töréstesztje,se az,hogy mennyire kényelmes.Én csak jókat tudok írni róla.A fiunk imádta.És a kifordíthatósága is nagyon okos dolog.Most már isofixes Römere van a fiamnak(15-36 kg)furcsa volt az elején,hogy szemből kell beemelni a gyereket(a jóhoz gyorsan hozzászokik az ember)Szerintem jól jártok vele,ha azt választjátok!
2012. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál!

Mi is rengeteget utazunk, ezért is nagyon fontos a kényelmes és biztonságos ülés.

Ma meg is vettük. Kisfiunk nagyon kényelmesen ül benne, el is aludt a 3. kanyarnál :)


Remélem hosszűtávon is jó döntés lesz.

2012. okt. 13. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy nem fogjátok megbánni.Pont a napokban beszélgettük a férjemmel,milyen jó,hogy ezt választottuk,most sem vennénk más milyet.
2012. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!