Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos gyerek mellett dolgozni?

5hónapos gyerek mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos arra jutottam h kénytelen vagyok elmenni dolgozni néha -néha mert sajnos egyre rosszabbul állunk anyagilag!Kérlek bennetek ne ítéljetek el engem ezért!Nem szívesen sőt nem akarom itthon hagyni de muszáj vagyok!A kérdésem az lenne hogy mennyire viseli meg ez a gyerekemet??Apukával vagy mamával lenne itthon!

2012. okt. 13. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, téged jobban megvisel mint őt!
2012. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha menni kell, hát menni kell. Ha amúgy szerető családban van a gyerkőc, munka után megkapja anyucit is, akkor nem lesz gond.

Ismerős mesélte, hogy őt 9, a tesóját pedig 6 hónaposan kellett bölcsibe adni, mert a szüleik 3 műszakban dolgoztak. Normális felnőtt lett belőlük, akik imádják a szüleiket.


Próbáljátok elosztani úgy a terheket, hogy ne rád háruljon még a házimunka is teljes egészében a munka után, hogy te is tudj foglalkozni a kicsivel.

2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából szerencsés vagyok a párommal mert sok mindenben segít!Csak a kicsit féltem,hogy is mondjam.lehet hülyén hangzik de félek h nem fog hozzám úgy kötődni!!Annyira szeretem!!
2012. okt. 13. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem amit érzel. Van munka ahová felvelsznek? 5 hónapos gyerek mellett? szerintem próbálj meg olyant hogy csak du. vagy de. mert nagyon meg fog viselni. a babát nem fogja zavarni, viszont az biztos hogy az apucihoz,mamához jobban fog kötődni egy darabig, de attól függetlenül nagyon szeret. én 1 éves körül voltam mikor bölcsibe kerültem. 2 éves koromra anyukámnak nem maradt betegszabija, én meg folyton beteg voltam, mamámnál töltöttem az egész telet. karácsony előtt jött mamám, 25.-én reggel 5-kor meg már úton voltunk hozzájuk. Mi Szombathelyiek vagyunk, mamámék meg Szentesiek. Tehát nem kis utat kellett megtennük, március elejéig ott voltam náluk. Anyukám elmesélte, milyen szörnyű érzés volt neki, főleg, hogy akkor még nem volt bekötve az vezetékes telefon se, csak postai levelen beszélgettek. Nem is ismertem meg anyát, oda se akartam menni hozzá, azt mondta legszívesebben sírt volna. De kitartás, jobbra fog fordulni minden!
2012. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na éppen ettől félek én is!!nem folyamatos meló hanem csak 1 hónapban olyan 4 vagy 5 napról lenne szó!!!12óra,ezért érné meg nekem még ez a pár nap is mert jól fizet!
2012. okt. 13. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ezt nyugodtan vállald be, főleg ha segít a család!! Ettől még nem lesznek kötődési problémák, és te rosszabbul fogod viselni, mint a gyerek.
2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bevallalhatod, hidd el semmi baja nem lesz a kicsinek, foleg hogy csaladtaggal lenne amig te dolgozol. Kulfoldon elek, es itt szules utan az anya csak 4 honapot maradhat otthon, azutan a babak mennek a bolcsibe...
2012. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeni válaszát.remélem minden rendben lesz ha meg úgy érzem nem megy.hát.....a gyerekem mindennél fontosabb. :)
2012. okt. 13. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bevállalhatod,téged jobban megvisel,mint őt.Ha mindennap 12 óra munkád lenne,akkor azt nem támogatnám,de a havi 4-5 alkalommal semmi gond.
2012. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!