Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az en 3 honaposom sir...

Csak az en 3 honaposom sir egyfolytaban amikor ebren van?

Figyelt kérdés
Barmit csinalok csak sir es sir egesz nap es minden nap.:(
2012. okt. 13. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A 3 honaposok 90%a ezt csinalja ha ez vigasztal.
2012. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy a babák 90% ilyen-e, de az enyém is ilyen volt sajnos... Egész nap sírt reggeltől estig, minden nap! Az 5. hónap után lett valamivel jobb és fél éves korára szűnt meg teljesen. Kitartás!
2012. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is ilyen volt söt már az elsö éjszakától kezdve ez igy ment egészen 5 hónapos koráig. kislányom már az elején hasfájós is volt alig aludt valamit összesen aludt a 24 órából 5-6 órákat, az orvos azt mondta erre ez gyerekfüggö nem nagy az alvásigénye, na de egy pici babának az a dolga hogy egyen és aludjon, legyen fent de ne egésznap. hasfájós a tied, pelusa nem nedves lehet fázik vagy melege van, vagy peddig csak a közelséged hiányzik neki, anyatejet kap? akkor szoptasd sürübben mert akkor ott vagy vele, nyugodj meg lehet hogy csak egy ideig tart ez.
2012. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor is sír, ha tartogatod, ringatod, sétálsz vele?

Esetleg kipróbálhatod a babahintát, az enyémet megnyugtatta ebben a korban. Bár az enyém kézben nem sírt, meg tudtam nyugtatni én is. Akkor tettem be a hintába, ha már elfáradtam, vagy dolgom volt és nem tudtam tartogatni.

2012. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt. Most 17 hetes és kb 1-2 hete kezd javulni a dolog!
2012. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ebbe a klubba tartozik, 3 és fél hónapos. Néha már látom a fényt az alagút végén, de vannak szörnyű napok mint pl a ami is.
2012. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugtalan, sírós a kisfiam. Bár nem sír egyfolytában, de azért ő is "teljes körű klubtag" :D Néha fel lehet vidítani, akkor nagyokat kacag, de ha egy picit is hagyom játszani, 5 perc múlva valamin bepöccen és sírni kezd. Reménykedjünk, hogy nemsokára jobb lesz a helyzet, addig is kitartás!
2012. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa! Simogasd a pociját, adj neki gripe watert, infacolt, sok hasonló szer van. Ki kell bírni, 4-5 hónapos korára megtanul annyit enni, amennyire szüksége van és nem fog fájni neki. Orvossal érdemes konzultálni. Védőnő is segíthet, hogy tényleg a hasa fáj-e. Ha tekeri magát folyton, fájdalmat érzel ki a sírásából, akkor fáj neki. Nagyon gyakori, főleg fiúknál (hiányzik belőlük egy emésztéshez szükséges enzim).
2012. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!