Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A borostyánlánc éjszakára...

A borostyánlánc éjszakára ugye maradhat 1 éves lányomon?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám. Azért mozog ő is álmában, és a felnőttek megigazítják a nyakláncot, ha szorítja a nyakukat(ha úgy fekszenek hogy összecsavarodik) de egy 1 éves szerintem még nem. Én a biztonság kedvéért levenném éjszakára, bár nem értem miért kell egy kisgyermekre nyaklánc, de ez már mindenkinek a saját dolga. Nem nagy dolog fürdés előtt levenni, reggel meg fel.
2012. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, első vagyok: ha azért kérdezed, mert pl. nem tud nélküle aludni a kislányod vagy bármi ilyesféle dolog, akkor (ha jól tudom gumis az a nyaklánc) tekerjétek a csuklójára, vagy ha van macija amivel alszik, rakjátok arra!
2012. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Na itt most nagyon megfognak oszlani a vélemények. Sokan veszélyesnek tartják. Kisfiam 17 hónapos és 6 hónapos kora óta a nyakában van a lánc, egy percre sem vettem le. A babaméretű lánc olyan hosszú, hogy nem fog se megtekeredni, se beakadni semmibe. Szerintem nyugodtan hagyd rajta.
2012. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 barackvirág 5 ***** válasza:
Az én fiam 19hónapos 3 hónapos kora óta hordja.Amikor az egyik orvosi vizsgálaton észrevette a háziorvos ,hogy rajta van,azt kérdezte : Ugye éjszakára levesszük róla?Vagy,ha nem akkor mágneses-e a kapcsa? Merthogy,ha éjjel beleakadna a keze esetleg, akkor véletlenül se forduljon elő baleset.Mondtam,hogy nem vettük le eddig és nem mágneses a kapcsa.Azt a javaslatot kaptuk,hogy éjjelre akasszuk a baldachinra attól még "hatni"fog.Így tettünk.Tényleg nem sírt és nem volt nyűgösebb amikor jöttek a fogai,éjjel is kibújhatott 2egyszerre mert este nem volt kint a hegye reggelre meg látszott.Egyébként a mi nyakláncunk egyenként csomózott (vagyis mindegyik borostyánszem után)és csavaros a kapcsa.
2012. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom lassan 19 hónapos kb.4 hónapos kora óta a nyakában van csak annnyira veszem le hogy,negmosam a szemeket és utána visszarakom.Mivel szemenként csomozot és megvan melyik korosztálynak milyen méret kell nem hiszem hogy,beleakadhatna.Barátnőm lánya kb.másfél évs volt szintén neki ki kelet venni a nyakából mert azal játszot probálta a szájába teni na az veszélyes.
2012. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!