Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szemből toljátok a babakocs...

Ha szemből toljátok a babakocsit, a hátul levő bolygókerék ér valamit, lehet úgy menni vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl. padkán hogyan toljátok fel? Mindig fixálni kell a kerekeket, vagy húzva? Könnyű így fordulni vele?
2012. okt. 13. 20:15
 2/5 kíváncsicska ***** válasza:
A hátul lévő bolygókeréknek az az átka, hogy ha padkára akarod emelni akkor azon van a súly ami nem szerencsés, mert általában az a kerék kisebb.Ha fixálod, ha nem az a kerék megsínyli.Ez a saját tapasztalatom.Mondjuk amúgy nekem nincs gondom ezen kívül a hátul lévő bolygókerékkel.
2012. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem és köszi. Kanyarodáskor, boltban hogyan közlekedsz vele, sokkal nehezebb, mint ha elől lenne a bolygós?

Azon kívül olvastam itt, hogy a Bergon pl. javasolja hogy fixáljuk mindig a bolygós kereket emeléskor, ez macerás?

2012. okt. 14. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem olyan babakocsi van, ahol a bolygókerekek mindig elől vannak, mert a vázra a tartozákokat olyan irányba teszem rá, ahogy akarom, tehát nézhet előre és hátra is a baba. Eezeket is lehet fixálni, de nem szoktam.

Ilyen fajta, ha érdekel:

[link]

2012. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:
Én hamar megszoktam.Nekem nem levehető a cucc, hanem textil mózeses, és sporttá lehet alakítani.Hát én nem szoktam fixálgatni, hanem ha a férjem velem van akkor ő megemeli az elejét,ha nincs akkor én emelgetem.Macerás kicsit de nem macerásabb mintha állandóan fixálgatnák.Miután elöl bolygós kisebb sportkocsink is van és ha tömeg közlekedek azt használom, hát ne tudd meg mit szenvedtem a kanyarodással.Megszokás kérdése szerintem az egész.
2012. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!