Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet csomó a kisfiam...

Mitől lehet csomó a kisfiam állkapcsán?

Figyelt kérdés
2,5 éves a kisfickó, úgy 1 éve bújt ki a jobb alsó 4-es foga, a kibújás előtt röviddel megjelent egy kis csomó az állkapcsán, amit kívülről lehet érezni, mint egy nyirokcsomót. A gyerekorvosunk szerint az is, majd elmúlik. No, de nem akar! Ott van egy éve, nem nő, nem fájdalmas, mobilis. Szerintetek mit csináljak? Elvigyem fogorvoshoz? Vagy máshová? De akkor hová?
2012. okt. 14. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz meg egy másik dokit is.

Nekem a nyakamon a bőr alatt volt egy ilyen csomó,1 éve.Már ki is voltam írva műtétre,hogy kiveszik,de addigra eltünt.

2012. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is mutasd meg egy fogorvosnak. Ha valahol csomó van akkor az jelez valamit, legyen az góc, nyirok vagy bármi más. Én biztos elvinném.
2012. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, holnap felhívom a fogorvosom.
2012. okt. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!