Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra alakul ki egy babanal...

Mikorra alakul ki egy babanal a napirend?

Figyelt kérdés
Babam 3 honapos es meg mindig össze-vissza alszik el.Van egy 3 evesem is es altalaban Ö tul hangos v felebreszti.Estenkent is teljesen valtozo,h mikor döl ki.
2012. okt. 14. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
8hónapos korban láttam már valami logikát az evések és alvások terén, holott az esti rutin kb az első hónaptól mindig ugyanaz volt, akkor ezt tragédiaként éltem meg, másodikkal már nem fogom:-)
2012. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk 2 hónapos korban kialakult, +,- fél óra csúszás, attól függ, hogy reggel mikor kel.
2012. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon változó

mind a 3 gyerekemnél más volt

de 8 hónapos korra már mindegyik beállt

2012. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsö la´nyomnál az evések hamar kialakult az 5x-i evés.

ès az alvás szerintem úgy 4 hós korától aludt napi 3x félórát. majd 8-9 hósan napi 2x félórát, és 13-14 hóstol napi 1x 3órát.


Második lányom most 3 hós, de annyi napirend van hogy 4x eszik egy nap általában (de volt, hogy csak 3x) és délelött alszik egyszer és 2-3x délután.

2012. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a babám,de ki van alakulva a napirend,úgy nagyjából.
2012. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fél éves kor után alakult ki hogy 1-1 hétre beállt a napirendje, aztán persze borult, ekkor beállt egy új (a baba különböző hosszú alvásciklusai miatt)

Most 9 hós már van napirendje de így is ritkán becsúszik 1 nap ami más, mint a többi.

2012. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát hogy mikorra alakul ki, ez nagyon változó, de a kiskönyvébe ha belenézel akkor az 1éves státuszhoz írják oda, hogy addigra van napirend.

Én is most láttam egyik nap úgyhogy megnyugodtam :)

5hós kislány anyukája :)

2012. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!