Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális, ha nincs...

Meddig normális, ha nincs széklete egy babának? (7 hónapos a kicsikém), most 5 napja nincs neki, gyanítom hogy a kukoricapehelytől lehet. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 11:55
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Gyümölcs ami meghajtja,ha nem segít,glicerines kúp
2012. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt vény nélkül lehet kiváltani?
2012. okt. 16. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, ki lehet váltani!gyors és hatásos :)
2012. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most néztem utána neten is:) jó lenne ha az segítene, mert lázmérőzni próbáltam de nagyon fájt neki most.Ahogy be van nki keményedve gondolom.Ilyenkor úgy tudom szegénykémet sajnálni,ugye a foga is jön, már vagy 2 hónapja, még mindig nem bújt ki mert több jön egyszerre...:s
2012. okt. 16. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5 nap nagyon sok! Hívd fel a védőnőt, vagy a dokit! Biztos tudnak valami okosat mondani! Adj neki szilvát, barackot... Kamilla teát! Nem tudom, h tápszeres-e! De a Novalac IT pont széklet lazító! Vagy adj neki espumisant! Az én lányomat pl. pont az kakiltatta mikor kicsi volt! De ahogy írták előttem is, vannak készítmények amiket kérhetsz a patikában!
2012. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most megpróbáljuk a glicerines kúpot,meg kamillateát(őszintén szólva annyi a beteg gyerek most, hogy csak ha nagyon muszáj)nehogy mégvalamit elkapjon.Tutira a kukorica miatt van am.Az a baj ha nyugtalan a gyümit se fogadja el,max inni fog vagy tápszert...Am még szoptatom is.
2012. okt. 16. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyümölcsöt most nem eszi, próbálhatod a gyümölcslét. Baracklé, szilvalé, akár hígítva egy picit, nálunk meg is hajtotta egy kicsit.
2012. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kiki01 ***** válasza:
Őszibarack vagy szilva. Ha nem eszi akkor próbáld meg hogy egy napig csak szoptatod. Vagy adhatsz neki beöntést, annak idején anyum is ezt csinálta velem. Volt valami körte alakú gumipumpája, amihez egy műanyag cső volt csatlakoztatva, azt dugta a fenekembe, a pumpából meg nyomta bele a vizet. Gondolom most is lehet ilyesmit kapni a gyógyszertárban.
2012. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÓÓ,köszönöm, már volt széklet, de ha megint nem lesz,kipróbálom!!!!!!
2012. okt. 18. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!